Проєкт "Учителі життя"

 

Проєкт «Учителі життя» — один із соціальних проєктів Київської МАН, метою якого є заклик суспільству згадати тих, хто допоміг кожному з нас сформуватися як особистість, а також створення «аудіопортретів»  таких мудрих наставників. Його анонс відбувся 11 червня в етері «UA:УКРАЇНСЬКЕ РАДІО» у програмі «Модуль знань». Гостем студії став керівник секції «Розумне місто – безпечне для життя» відділення «Київ-столиця» Київської МАН, завідувач Навчально-практичного центру відновлювальної енергетики Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою Валентин Протопопов.

Проєкт виходить за освітянські рамки – адже слово «Учителі» тут вжито у самому широкому сенсі: це люди, які навчили чогось по життю. Адже це є найважливішою наукою у людському житті – навчитися тих принципів, котрі у подальшому допоможуть стати особистістю, допоможуть реалізуватися. Це є головною місією діяльності Київської МАН – допомогти нашим вихованцям розширити власні обрії, побачити себе з нового боку, усвідомити, що  потенціал кожного з них дозволить їм сягнути суспільних висот. «Розправити крила» — це саме те ноу-хау, яким володіють справжні Вчителі життя.

Проєкт «Учителі життя» — це флешмоб, який проходитиме у соцмережах, під час якого кожен, хто вважає, що у нього є свої Учителі життя, зможе про них розповісти, або зробивши пост на своїй сторінці, або надіславши лист на ФБ сторінку Київської МАН.   Флешмоб є всеукраїнським: адже, як гарно засвідчив Валентин Протопопов, українці повинні об’єднатися у намаганні допомогти одне одному – і нехай цей флешмоб стане одним із кроків у цьому напрямку!

Версія для друку Опубліковано: 30 Серпня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.