Додати в мій календар 2024-04-19 16:30:00 2024-04-19 17:30:00 Europe/Kiev 16:30 - Мінікурс відділення екології та аграрних наук Київської МАН (для Школи юного науковця): «Ботанічні сади та парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва як цінні осередки збереження дендрофлори». Спікерки: Олена ІСАЧЕНКО, завідувач відділення екології та аграрних наук; Анастасія НИКИТІНА, методист відділення екології та аграрних наук.

16:30 - Мінікурс відділення екології та аграрних наук Київської МАН (для Школи юного науковця): «Ботанічні сади та парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва як цінні осередки збереження дендрофлори».

Спікерки: Олена ІСАЧЕНКО, завідувач відділення екології та аграрних наук; Анастасія НИКИТІНА, методист відділення екології та аграрних наук.

Об’єкти дослідження: ботанічні сади та паркові зони Києва. Предмет дослідження: порівняння мети створення зелених об’єктів, їх задач та методів.

«Ботанічний сад ім. акад. О. В. Фоміна - перший ботанічний сад Києва»

Дерева як основа насаджень ботанічного саду. Історія створення та розвитку саду. Теорія та практичні завдання, активні дослідження та ботанічні замальовки.

Місце зустрічі: Ботанічний сад ім. акад. О. В. Фоміна.

Версія для друку Опубликовано: 17 Квітня 2024
Поділитись: