Київська МАН зустрічає Всесвітній день науки!

Київська МАН зустрічає Всесвітній день науки! 10 листопада традиційно відзначається Всесвітній день науки. Рівно о 00.00 сьогодні на ФБ сторінці Національної академії наук України з'явився пост президента НАНУ Анатолія Загороднього - і, мабуть, краще за нашого відомого вченого про роль науки у сучасному світі сказати не можна:"Наука повсякчас розсуває межі відомого, дивиться далі, за обрій, і бачить більше, відкриває закони, які керують Всесвітом. Не менш важлива її функція - залишатися надійним бастіоном здорового глузду і наукового світогляду в часи, коли все піддається сумніву й відбувається наступ войовничого невігластва". Прекрасні слова!

Чудовим подарунком Київській МАН та й усьому Києву до Всесвітнього дня науки став виступ вихованців закладу у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту -- 39 нагород серед 52 учасників, декілька запрошень до участі у найпрестижніших світових конкурсах юнацької наукової творчості! Уся команда МАНівської "збірної" столиці: і учасники Конкурсу, і їх наукові керівники, і керівники відділень та секцій --  заслуговує на натепліші слова подяки за такий чудовий здобуток!

А зовсім скоро саме ці учасники фіналу Конкурсу-захисту розкажуть вам про те, як народжуються відкриття та чому варто закохатися у науку -- адже КПНЗ "Київська Мала академія наук учнівської молоді" готує видання саме з такою назвою. Вже хочете гортати цю збірку?.. Чекати залишилось недовго... Слідкуйте за нашими новинами!

Версія для друку Опубліковано: 10 Листопада 2020