Фінал Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт серед учнів 6-8 класів «Вода у твоєму житті»

Фінал Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт серед учнів 6-8 класів «Вода у твоєму житті» З 1 по 2 жовтня 2012 року у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу науково- дослідницьких робіт серед учнів 6-8 класів «Вода у твоєму житті», що проводився під егідою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Захід організовано Національним центром «Мала академія наук України» за підтримки Благодійного фонду «Обдаровані діти України».


Під час урочистої церемонії закриття конкурсу з вітальним словом  виступив президент Національного центру «Мала академія наук України» Станіслав Довгий, який  привітав юних дослідників  з  участю у першій в їхньому житті науковій конференції. Також виступили: директор Національного центру «Мала академія наук України» Оксен ЛІісовий,  директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Володимир Вербицький, голова  Благодійного фонду «Обдаровані діти України» Олександр Маліс, завідувач організаційно-масового відділу Національного центру  «Мала академія наук»  Людмила Гайдай, відомі науковці, професори та почесне журі конкурсу.

Гостями церемонії стали не тільки учні та батьки, а й представники  мас-медіа, освітніх структур, науковці та громадські діячі.  Участь у конкурсі взяло понад 500 школярів з усіх регіонів країни, з яких 126 пройшли до фінального етапу і отримали дипломи учасника конференції.

Учасники конкурсу писали роботи за чотирма напрямами: досліджували екологічний стан водних об’єктів у своїй місцевості, розглядали проблему водопостачання та водовідведення у своєму населеному пункті, вивчали проблему забезпечення прісною водою населення Землі і екологічні катастрофи, пов’язані з водою.Основним критерієм добору кращих робіт була самостійність виконання і оригінальність мислення.

  Вихованці   Київської Малої академії наук учнівської молоді також брали участь у конкурсі.  Нагороди отримали:
 • Соболевський Максим Сергійович


 • Лапцай Карина Володимирівна


 • Абашкін Олександр Валерійович


 • Трунова Валерія Дмитрівна


 • Коваль Агнія Тимурівна


 • Яблонський Микола Сергійович


 • Кірсанова Марина  Олегівна


 • Кирик Олександр Валентинович


 • Паламарчук Климентій Ігорович


 • Кузьмич Катерина Віталіївна


 • Хванг Бо Бе


 • Семенюк Єгор Олегович


 • Мірзоєв Тимур Джабраїлович


 • Сілевич Дарина  СергіївнаЧлени експертної комісії, більшість з яких мають багаторічний досвід роботи з учнівськими науково-дослідницькими роботами, зазначили, що школярі відповідально підійшли до участі у конкурсі, і рівень наукових робіт є досить високим. Також було наголошено, що учні підбирали цікаві методи роботи  у своїх дослідженнях та гідно представили свої наукові  роботи.

Почесну місію нагородження учасників Всеукраїнського конкурсу виконали голова Благодійного фонду «Обдаровані діти України»  Олександр Владиславович Маліс та завідувач організаційно-масового відділу Національного центру «Мала академія наук України» Людмила Миколаївна Гайдай. Вони щиро привітали переможців  та призерів, вручили їм унікальні подарунки та  побажали  ще більших досягнень у майбутній науковій діяльності.

На завершення конференції  керівництво Національного центру «Мала академія наук України» відмітило, що загалом конкурс пройшов успішно, а  членів експертної комісії приємно вразила така кількість юних переможців. Наостанок організатори цього чудового заходу оголосили дітям, що незабаром стартує новий проект Національного центру «Мала академія наук» для юних дослідників, у якому вони зможуть знову розкрити свій талант.

Зі свого боку ми також щиро вітаємо всіх учасників та переможців Всеукраїнського конкурсу  науково-дослідницьких робіт серед учнів 6-8 класів! Сподіваємось, що юні науковці й надалі плідно працюватимуть,  з радістю  братимуть участь у подальших  конкурсах та проявлятимуть творчу ініціативу. Бажаємо нових успіхів нашим наймолодшим «академікам»!Версія для друку Опубліковано: 08 Жовтня 2012