Захопливий віртуальний навчальний похід Карпатами
![Захопливий віртуальний навчальний похід Карпатами](/f/cover/0/Publications-34580-1452f0389a6958d1dde205a3c5d29495-i.jpg)
Практичні поради та доброзичлива розмова зі слухачами суттєво розширили їх знання про організацію та проведення навчальних туристичних походів.
Наприкінці заходу обговорили доцільність проводити спільні заходи манівців Києва і Львівщини з методисткою відділення Наук про Землю Львівської обласної МАН Любомирою Шевчук. Зокрема поговорили про організацію спільних навчальних туристичних походів Карпатами влітку у рамках комплексних практичних занять та у рамках угоди про співпрацю з Київським національним університетом ім. Т.Г. Шевченка. Це дозволило б учням зібрати матеріал та провести власні польові дослідження, що суттєво підвищило б науковий рівень їхніх проєктів та сприяло б освоєнню нових вмінь і навичок.
Успішні учні навчаються у МАН!!!