Вітаємо з Днем Наума-розумника
![Вітаємо з Днем Наума-розумника](/f/cover/6/Publications-37386-8a1df6f83666e0400ee15664833b4873-i.jpg)
А ми саме у цей день традиційно вітаємо найтитулованіших розумників і розумниць Києва ‒ переможців міжнародних конкурсів науково-технічної творчості молоді та міжнародних предметних олімпіад. Мабуть, таки Наум їм допомагає, адже цьогоріч 34 юних киянина здобули перемоги у 17 країнах світу! І це вкотре підтвердило: українська юнацька наука і шкільна освіта мають свої славні традиції та нам є чим пишатися.
Нехай кожен юний розумник здійснить всі свої мрії на шляху становлення високоосвіченої розвиненої особистості! І нехай це обов'язково допоможе кожному реалізуватися у житті!
https://don.kyivcity.gov.ua/news/12655.html