Свято наук про Землю

Свято наук про Землю Напередодні Дня працівника освіти України 01 жовтня 2021 р. в актовій залі Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України пройшла настановча сесія відділення наук про Землю.

Захід відбувся в рамках реалізації угоди про співпрацю між КМАН та Інститутом й за сприяння академіка НАН України О.М. ПОНОМАРЕНКА, за дорученням якого було створено належні (відповідно до санітарних вимог) умови для проведення заходу.

Настановча сесія розпочалась із захопливої лекції доктора геологічних наук В.В. СУКАЧА “Танзанія на шляху до процвітання”, який проводив у цій далекій африканській країні польові геологопошукові дослідження. Частина вихованців відділення приєдналась до лекції за допомогою програми ZOOM, що дозволило охопити актив всіх секцій відділення наук про Землю. Вихованці та керівники секцій щиро вітали з грамотою Департаменту освіти та науки КМДА за високий професійний рівень проведення занять Віталія Васильовича. Враженнями від занять у відділенні та порадами поділився випускник секції географія та ландшафтознавство О.В. БОНДАР (переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт МАН), який нині є студентом КНУ ім. Т.Г. Шевченка. На загальних зборах активу учневі 11-го класу школи № 206 імені Леся Курбаса Євгену РЕШЕТНИКУ було урочисто вручено перше посвідчення вихованця КМАН. Завідувач відділення наук Землю І.Г.САВЧУК розповів про роботу всіх секцій та запросив учнів відвідувати загальні комплексні практичні заняття відділення, на яких вихованці зможуть поглибити свої знання з різних наук про Землю. Після цього для учнів відбулись консультації керівників секцій.

Успішні учні навчаються у КМАН!!!

Версія для друку Опубліковано: 04 Жовтня 2021