Сучасний спеціаліст з кібербезпеки ‒ хто він

Сучасний спеціаліст з кібербезпеки ‒ хто він Ганна Вадимівна Мартинюк, керівниця Секції "Інформаційна безпека. Кібербезпека" Відділення безпеки та оборони Київської МАН; кандидатка технічних наук, доцентка, завідувачка кафедри Системного аналізу та інформаційних технологій Маріупольського державного університету, відвідала дуже цікавий і необхідний захід: Діалог "Сучасний спеціаліст з кібербезпеки ‒ хто він".

На ньому пані Мартинюк презентувала свій досвід та ознайомилась з напрацюваннями інших учасників з метою актуалізації освітніх програм, залучення нових можливостей для учнів Київської МАН.

Діалог «Сучасний спеціаліст із кібербезпеки ‒ хто він» проводив проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» (USAID Cybersecurity Activity) у партнерстві з Аспен Інститутом Київ. Його метою є створення платформи для обговорення викликів у професійній підготовці фахівців з кібербезпеки, налагодження взаємодії бізнесу та закладів освіти для забезпечення потреб ринку у спеціалістах. Діалог покликаний сприяти напрацюванню механізмів спільнодії бізнесу та освітян, що допоможуть студентам отримувати навички, необхідні у практичній роботі.

Проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» у партнерстві з Аспен Інститутом Київ здійснює програму «Діалог про кібербезпеку». Програма «Діалог про кібербезпеку» має на меті охопити різноманітні теми з урахуванням актуальних викликів та поточної ситуації у кіберпросторі, в тому числі ризиків, які виникли з повномасштабним вторгненням росії у фізичному та кіберпросторі. Програма «Діалог про кібербезпеку» здійснюється завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, виданого Проєктом USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України».

Версія для друку Опубліковано: 27 Вересня 2023