Разом ми сильніші: відділення української філології та мистецтвознавства Київської Малої академії наук запрошує на настановчу сесію

Разом ми сильніші: відділення української філології та мистецтвознавства Київської Малої академії наук запрошує на настановчу сесію Завітайте 12 вересня 2022 року о 16:00 на настановчу сесію ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА Київської Малої академії наук!

Відділення української філології та мистецтвознавства – це синтез літературно-лінгвістичних і фольклорно-мистецтвознавчих дисциплін, які допомагають юним науковцям розкрити свої інтелектуальні можливості та творчі здібності, виховати естетичні смаки й навчитись грамотно говорити та писати. На ґрунті мови, літератури, фольклору та мистецтва людина зростає як особистість. То є скарбниця знань, доступ до якої вільний для кожного. Той, хто прагне досягти успіху в житті, «створити себе», неодмінно має використати для цього таку можливість.

 

Кредо відділення: у рідному слові наша сила!

 

Ми розповімо про діяльність нашого відділення та основні форми роботи. Ознайомимо із цікавими заходами та масштабними проєктами, що заплановані на новий навчальний рік.

Наші керівники секцій детальніше познайомлять зі  специфікою своїх напрямів та допоможуть обрати той, який цілком відповідатиме вашим науковим зацікавленням та життєвим орієнтирам.

 

На вас чекають незабутні емоції та приємні сюрпризи! Тож неодмінно приєднуйтеся до нашої зустрічі за посиланням:

https://us06web.zoom.us/j/83368755846?pwd=VjRhekJSM1Vad0oxMkowSXpVL1dLUT09

Ідентифікатор: 833 6875 5846

Код доступу: Hhd12z

 

Сподіваємося, що разом нам вдасться зробити цей навчальний рік цікавим та продуктивним!

 

Форма для реєстрації на навчання: https://kman.org.ua/ua/Profile?JOIN

Версія для друку Опубліковано: 07 Вересня 2022