Головне за тиждень

Головне за тиждень Київська Мала академія наук спільно з першою українською сервісною соцмережею про книги LitCom та творчою агенцією “Баляндраси” оголосили новий сезон Всеукраїнського конкурсу літературних подкастів КрутеЗНО.

2023 року організатори хотіли б, щоб українські письменники стали відомими своїми “суперсилами”, непересічними життєвими історіями, а їхні творчі й повсякденні лайфхаки надихали, зацікавлювали й підтримували кожного з нас для Перемоги. Саме тому у фокусі цьогорічних літкастів (літературних подкастів) ‒ біографії українських письменників. Взяти участь в КрутеЗНО-2023 можуть як учні, так і дорослі, адже змагатися за призи можна буде в одній з категорій відповідно до віку: “Учнівський літкаст” або “Експертний літкаст”. Для запису літкастів можна обирати біографію конкретного письменника з 55 українських класиків, відомих кожному ще зі шкільної програми.

06 квітня 2023 був підписаний меморандум про співпрацю між Київською МАН та Державним університетом телекомунікацій. Запланована співпраця за напрямками:

  • Штучний інтелект. Комп’ютерна інженерія. Технології цифрового розвитку.
  • Інформаційна та кібернетична безпека. Інтернет-технології. Робототехніка та технічні системи.
  • Менеджмент. Маркетинг. Підприємництво. Стартап-школи.

Відкрилась експозиція українських митців «Стіна Непорушна. Сонце у серці» у Національному заповіднику «Софія Київська» (Музей «Будинок Митрополита»). Серед організаторів виставки й Київська МАН. Роботи київських школярів поряд з відомими митцями України та світу ‒ це круто!

Завершився конкурс "Київ у творах зарубіжних письменників та зарубіжних ЗМІ". Вітаємо переможців!

Версія для друку Опубліковано: 10 Квітня 2023