Фізики стартували у новому 2022-2023 навчальному році!

Фізики стартували у новому 2022-2023 навчальному році! Людина у наш час навряд чи змогла б прожити без фізики, адже саме фізика пояснює більшість явищ, що відбуваються в нашому житті, а також саме завдяки їй ми маємо стільки прекрасних винаходів, які це життя роблять кращим.

Чотири секції відділення фізики та астрономії під час проведення настановчої сесії презентували найактуальніші сфери своєї  діяльності та особливості роботи у цей складний час. Сьогодні, завдячуючи Збройним силам України та безмежній громадянській єдності, ми можемо і маємо плекати фізику у кожному з нас, плекати й створювати незважаючи ні на що!

Особливо цікаво було послухати вітальне слово від одного із найкращих теоретиків України -  професора Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, члена-кореспондента НАН України Колежука Олексія Костянтиновича.

Відбулася зустріч з вихованцями та випускниками Київської МАН, які поділилися своїми враженнями та теплими спогадами про цьогорічний конкурс-захист.

Запрошуємо та чекаємо майбутніх науковців-фізиків на заняттях відділення фізики та астрономії!

Приєднуйтеся до нас за посиланням: https://kman.org.ua/ua/Viddilennya-fiziki-ta-astronomii

Версія для друку Опубліковано: 21 Вересня 2022