Читайте про проєкт «Релігія у вогні» у «Вечірці»

Читайте про проєкт «Релігія у вогні» у «Вечірці» Керівник секції теології, релігієзнавства та історії релігії Київської МАН Карен НІКІФОРОВ розповів головній столичній газеті про науковий проєкт «Релігія у вогні», що був ініційований очолюваною ним «Майстернею академічного релігієзнавства».

Вже під час боїв за Київ, російські загарбники пошкодили низку культових споруд, духовних навчальних закладів та пам'яток сакрального мистецтва. На жаль російська агресія триває й окупанти продовжують знищувати українську культурну та релігійну спадщину.

В рамках проєкту «Релігія у вогні» українські релігієзнавці здійснюють документування російських воєнних злочинів проти релігійних організацій.  Чому це важливо? Тому, що тільки зібрана згідно із загальноприйнятими у світі протоколами документація може бути використана правозахисниками для притягнення агресора до відповідальності.

Зазначений проєкт підтриманий Державною службою України з етнополітики та свободи совісті, Конгресом національних громад України,  Державним департаментом США.

 

Прочитати статтю можна за посиланням:

https://vechirniy.kyiv.ua/news/71204/

Версія для друку Опубліковано: 08 Вересня 2022