Бізнес школа КМАН-Graffit: “Будемо знайомі!”, або чекаємо на вас 14.09 о 16.00 у парку імені Тараса Шевченка!
![Бізнес школа КМАН-Graffit: “Будемо знайомі!”, або чекаємо на вас 14.09 о 16.00 у парку імені Тараса Шевченка!](/f/cover/1/Publications-34291-c7fcd0f482d2f9bb677bb98d06c447f7-i.jpg)
Наші учні створюють свої бізнес-проєкти й успішно їх реалізовують. Детально дізнатися про те, як це зробити, ви зможете під час презентації нашої школи, яка проходитиме 14 вересня (початок о 16.00) у парку імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) у рамках настановчої сесії Київської МАН. А ще на вас чекають: знайомство з бізнес проєктами учнів школи, пробне тестування з профорієнтації, визначення рівня вашого підприємницького потенціалу — та багато приємних сюрпризів від Київської МАН.
Приходьте — і дізнайтеся, як можна почати реалізовувати себе вже зараз!