ІНШІ ЗАХОДИ

 

КОНКУРС "ОСВІТНІ АМБАСАДОРКИ"

Щорічно у рамках святкування Міжнародного дня жінок та дівчат в науці Київська Мала академія проводить конкурс «Освітні амбасадорки». Ключовими завданнями Конкурсу є забезпечення гендерної рівності задля досягнення повного і рівного доступу жінок і дівчат до науки, стимулювання творчого самовдосконалення, сприяння формуванню в учнівської молоді гуманістичного світогляду, виховання естетичного смаку, пропагування морально-естетичних цінностей.

 


 

Школа МИРотворчості

Проєкт створений для учнів 8–10-х класів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів позашкільної освіти, у яких є бажання вчитися спілкуванню, будувати відносини і творчо підходити до вирішення конфліктів. Це своєрідний курс підготовки «миротворця». Тут навчать, як виходити з конфліктних ситуацій, постояти за себе і при цьому не застосовувати силу чи підвищений голос, володіти собою, а не йти за емоціями гніву, допомагати іншим опановувати себе під час розв’язання конфліктів.

Проект реалізовується Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках», проектом «AVP (Альтернатива насильству) в Україні» і Благодійною фундацією «Діти надії та любові».

 


 

Освітній фестиваль управлінської майстерності «Kyiv EdFest»

Освітній фестиваль управлінської майстерності «Kyiv EdFest» – це семінари, майстер-класи, тренінги та панельні дискусії для освітян столиці.

Програмою фестивалю передбачено заходи для керівників закладів освіти, вчителів, практичних психологів, які зможуть відвідати семінари, майстер-класи, тренінги. 

 


 

Конкурс пошуково-дослідницьких робіт "Математична мозаїка"

З метою популяризації поглибленого вивчення математики та історії її розвитку серед школярів, а також для  залучення учнів до пізнавальної, науково-пошукової та дослідницької діяльності, в секціях відділення математики Київської  Малої академії наук учнівської молоді з 2015 року щорічно проводиться міський конкурс «Математична мозаїка».

Конкурс проводиться серед учнів сьомих-восьмих класів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців позашкільних установ м. Києва, які захоплюються математикою, у трьох номінаціях:  “Деякі аспекти теорії чисел і алгебри”; “Вибрані питання планіметрії”; “Історія математики. Математика і сучасність”

 


 

Київський фестиваль стартапів «Class-IDEя»

«Class-IDEя»— це фестиваль шкільних стартапів, що проходить щорічно у Київському Палаці дітей та юнацтва. «Class-IDEя» — міський Фестиваль. У ньому може взяти участь кожен бажаючий учень та педагог.

Стартапи, що представляються, мають бути абсолютно новими проєктами, розробленими учнями з 1 по 11 клас або педагогами. Проєкт може бути представлений як робочим макетом, так у вигляді презентації.

 


 

 

 

Всеукраїнський фестиваль робототехніки - ROBOTICA

Сімейний STEM-фестиваль ROBOTICA — це фестиваль освітніх інновацій та сучасних технологій у сфері освіти. А ще це просто чудовий спосіб провести вихідні в родинному колі та познайомитися із світом робототехніки та інженерії.

Особливістю фестивалю є проведення Національного відбору на Всесвітню олімпіаду роботів (WRO — World Robot Olympiad). Це одна із найважливіших подій для юних робототехніків з усієї країни. Крім Національного відбору, на фестивалі проводяться й інші змагання, участь в яких — це неповторний досвід та можливість виграти цінні призи.

 


 

 

 

Київський дитячо-юнацький форум М18

Київський дитячо-юнацький форум М18 «МЕНШІ 18 – МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ!» – це громадсько-освітній проєкт партиципації дітей і молоді та формування їх активної громадянської позиції завдяки діалогам з політиками й владою, презентації й підтримці суспільно значущих дитячих і молодіжних проєктів та ініціатив.

Форум – це відкритий захід, і всі бажаючі можуть взяти участь: діти і молодь, молодіжні організації, школи, депутати Київради, представники влади, бізнесу, ЗМІ, освітяни, батьки.

 

Версія для друку Опубліковано: 30 Серпня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.