Заняття на тему «Асистент керівника»

   

21 жовтня відбувся перший практикум «Відверто про професії» в рамках нового профорієнтаційного проєкту Київської Малої академії наук для молоді, започаткований психологом профорієнтологом, керівницею Школи лідерства та фасилітаційних практик Київської МАН Інесою Пустоваловою. Заняття на тему «Асистент керівника» проводила Юлія Пелих, власниця двох бізнесів, бізнес-тренер, консультант, авторка 12 тренінгових програм, засновниця Professional Trainings. Пані Юлія починала свій шлях з посади продавець-консультант та асистент керівника.

 

Під час заходу учасники дізнались які бувають компетенції, що таке hard skills  та soft skills. Ознайомились з тим, які завдання повинен виконувати асистент керівника від відповіді на телефонні дзвінки та роботи з кореспонденцію до організації та координації нарад, спробували визначити компетенції, необхідні для успішної роботи на цій посаді.

Наступним питанням зустрічі було «Резюме».  Учасники дізнались, що до складання резюме не слід підходити формально. Спочатку потрібно дати собі відповіді на низку запитань:

  • Чому я хочу попробувати себе на цій посаді?
  • Чому я хочу працювати в цій компанії?
  • Чим мені подобається займатися? Ким я бачу себе у майбутньому?
  • Які в мене є Hard Skills?
  • Які в мене є Soft Skills?
  • Які в мене є досягнення?
  • Яке у мене є хобі та захоплення? Тощо.

Ще одним досвідом, яким поділилась пані Юлія зі слухачами, був досвід проходження співбесіди при прийманні на роботу. 

Тож перші кроки на шляху до свідомого вибору професії зроблено. Але попереду ще багато важливого, корисного й захопливого!

 


ФОТОГАЛЕРЕЯ

Версія для друку Опубліковано: 24 Грудня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.