ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЛІТЕРАТУРНИХ ПОДКАСТІВ (ЛІТКАСТІВ)
«КрутеЗНО - 2023»

 

Київська Мала академія наук спільно з першою українською сервісною соцмережею про книги LitCom та творчою агенцією “Баляндраси” оголошують новий сезон Всеукраїнського конкурсу літературних подкастів КрутеЗНО.

2023 року хочемо, аби українські письменники стали відомими своїми “суперсилами”, непересічними життєвими історіями, а їхні творчі й повсякденні лайфхаки надихали, зацікавлювали й підтримували кожного з нас для Перемоги. Саме тому у фокусі цьогорічних літкастів (літературних подкастів) ‒ біографії українських письменників.

 

До участі в КрутеЗНО-2023 запрошуються як учні, так і дорослі, адже змагатися за призи можна буде  в одній з категорій відповідно до віку: “Учнівський літкаст” або “Експертний літкаст”.

Для запису літкастів можна обирати біографію конкретного письменника з 55 українських класиків, відомих кожному ще зі шкільної програми.

 

Конкурсний літкаст – це аудіозапис у форматі mp3, від 3 до 25 хвилин, де автор подкасту ‒ конкурсант ‒ харизматично і небанально розповідає про письменника, звертає увагу на його карколомні життєві перипетії, хобі, коло спілкування, творчий метод тощо. Інтриги та маловідомі факти з життя письменника/ці, звісно, додають ваги вашій конкурсній. Запис літкаста можна здійснити навіть на звичайний телефон.

Усі надіслані літкасти будуть прослухані та оцінені компетентним журі, після чого опубліковані в застосунку LitCom для публічного прослуховування та боротьби за найвищі бали від вашої аудиторії. При визначенні переможців враховуватимуться бали від журі та вподобайки від слухачів.

 

Призовий фонд «КрутеЗНО: письменники у твоєму плеєрі» складає 200 тисяч гривень, що будуть розподілені між 5-ма номінаціями:

  • переможці у кожній номінації ‒ учасник із категорій “Експертний літкаст” та “Учнівський літкаст”‒ отримають по 15 тисяч гривень
    (2 переможці в кожній номінації);
  • призери з кожної номінації ‒ учасник із категорій “Експертний літкаст” та “Учнівський літкаст” ‒ отримають по 5 тисяч гривень
    (2 призери в кожній номінації).

 

І звісно, ми заохотимо кожного учасника й учасницю КрутеЗНО-2023 цінними подарунками від організаторів та партнерів конкурсу.

Заявки на участь у КтуреЗНО-2023 приймаються з 1 квітня по 30 червня 2023 року. Разом із заявкою надсилається конкурсний літкаст через офіційний сайт конкурсу: https://krutezno.com/

Мова літкастів – українська.

Повна інформація про конкурс на офіційному сайті: https://krutezno.com/

Слідкуйте за оновленнями на офіційних сторінках Київської МАН та КрутеЗНО у Фейсбуці та Інстаграмі:

https://www.facebook.com/kyiv.man

https://www.facebook.com/krutezno22/?ref=page_internal

https://www.instagram.com/krutezno22/

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ:

 

 

 

 

 

 

ПАРТНЕРИ КОНКУРСУ: 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Версія для друку Опубліковано: 04 Квітня 2023
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.