Семінар-практикум "Професія журналіст"

 

У рамках проєкту «Відверто про професії» відбувся семінар-практикум «Професія журналіст».

Ціль: Познайомити старшокласників та майбутніх абітурієнтів з професіями у сфері журналістики.

В програмі заходу обговорення тем: 

➡️Журналістика, як професія – види спеціалізацій тележурналіст, спецкор, журналіст міжнародник.

➡️Комунікабельність та вміння ставити запитання, розвиток soft skills у роботі майбутніх журналістів.

➡️Як вступити на факультет журналістики, які ЗНО готувати, де спробувати власні сили?

Переглянути відео

Спікер - Анна Полісученко, старша викладачка кафедри зв'язків з громадськістю і журналістики Київського національного університету культури і мистецтв.

 

Професія журналіста овіяна романтикою. Часто автори книг і фільмів роблять своїх головних героїв журналістами, які сміливо проводять свої розслідування та ставлять гострі питання. Але наскільки правдивим є такий образ і чим насправді займається журналіст? В реальному житті його обов’язки - збір, упорядкування, відтворення, презентація інформації у ЗМІ. І все ж таки журналістика – одна з найцікавіших професій, жоден інший різновид людської діяльності не дає такої можливості для самореалізації.

Хороший журналіст повинен грамотно і коректно висловлювати свої думки, вміти находити інформацію, помічати деталі, відрізняти важливе від неважливого.   Журналісту необхідні вища освіта, знання офісних програм для створення і редагування текстів, навички комунікації, володіння іноземними мовами. Сьогодні, коли кожен стикається з великим обсягом інформації, для журналіста особливо важливим стають питання правдивості інформації, вміння відокремлювати свої емоції для об’єктивного висвітлення подій, відповідальності за свої слова.

Всі ці питання жваво обговорювались під час семінару. Пані Анна також надала ряд порад щодо отримання журналістської освіти та перших кроків у професії.

 

Версія для друку Опубліковано: 28 Грудня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.