«Освітні амбасадорки Київської МАН»  2021

Конкурс «Освітні амбасадорки» Київської МАН 2021, девіз якого цього року "Лідерство та розширення прав і можливостей дівчат у  STEM науках, освіті та професіях", завершився! Його фінал відбувся 3 березня 2021 року і приніс нам імена переможниць!

Ними стали:

 • Освітня амбасадорка глядацьких симпатій – Анастасія ФЕДЬКО, вихованка Школи лідерства та фасилітаційних практик Київської МАН, учениця 10-го класу Київської гімназії №287
 • Освітня амбасадорка креативності та творчості в STEAM-науках – Анастасья КРАВЧЕНКО, вихованка секції «Філософія» відділення філософії та суспільствознавства, студентка І-го курсу Мистецького коледжу імені Сальвадора Далі
 • Освітня амбасадорка STEM-наук – Олена КОВАЛЕНКО, вихованка секції «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» відділення технічних наук, ліцеїстка 10-го класу Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ"
 • Освітня амбасадорка-лідерка – Анна УЩАПІВСЬКА, вихованка секції «Іспанська мова» відділення іноземної мови та зарубіжної літератури, учениця 10-го класу Навчально-виховного комплексу №176 імені Мігеля де Сервантеса м. Києва, яка отримала в подарунок авторську вишиванку від дизайн студії Оксани Полонець
 • Освітня амбасадорка-науковиця – Валентина ЗІНЬКОВА, вихованка секції «Прикладна математика» відділення математики, ліцеїстка 11-го класу Технічного ліцею НТУУ "КПІ". У подарунок від ювелірного дому ZARINA, Валентина отримала прикрасу у вигляді ланцюжка з ключем, як символ ключів від знаннь
 • Спеціальну відзнаку (особисте менторство та подвійну "Осу") від засновниці конкурсу Інеси Пустовалової отримала Віолетта КУКУРУЗА, вихованка секції «Всесвітня історія» відділення історії та Бізнес-школи КМАН-Graffit, учениця 10-го класу Дистанційної школи «Центр освіти «Оптіма». Вона буде виконувати окремі представницькі функції та виступить на форумі дівчат-лідерок у жовтні цього року.


Київська Мала академія наук учнівської молоді проводить цей конкурс серед вихованок різних наукових відділень третій рік поспіль. Концепт конкурсу розробила компанія GUGA ENTARTAINMENT GROUP, режисерську підтримку KOLLERAHA, а незмінний ведучим конкурсу, став артист театру та кіно Євген Назаренко.

У 2019 році Школою лідерства та фасилітаційних практик КМАН був започаткований конкурс «Розумниця-красуня Київської МАН», який з 2020 року проходить вже під символічною назвою «Освітні амбасадорки», тому що його учасниці мають не лише продемонструвати свої інтелектуальні та творчі здібності, а й проявити  активну життєву та громадську позицію, лідерські якості, підтвердити свою спроможність стати справжніми амбасадорками наукової освіти, надихати особистим прикладом, мотивувати своїх однолітків на отримання знань та заняття наукою, вчити брати відповідальність за свої рішення, впевнено йти до своєї мети, доводити, що не треба боятися  помилок, змінюватись самим та змінювати на краще світ навколо. Ми впевнені, що саме про таких дівчат писав Іван Франко в вірші «Ми оси, ми оси!..»

Крім згаданих вже переможниць, у фіналі брали участь:

 • Букрєєва Марія, вихованка відділення філософії та суспільствознавства, учениця 9-го класу НВК ліцею №157;
 • Вороніна Аліна, вихованка відділення технічних наук, учениця 9-го класу гімназії НПУ імені М. П. Драгоманова м. Києва;
 • Кириченко Анастасія, вихованка відділення філософії та суспільствознавства, учениця 11-го класу гімназії №283 II-III ступенів  м. Києва;
 • Кульбаєва Марія, вихованка  відділення фізики та астрономії, учениця 10-го класу ліцею Інформаційних Технологій №79;
 • Люшенко Людмила, вихованка відділення безпеки та оборони, учениця 11-го класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ»;
 • Полюлях Ольга, вихованка відділення екології та аграрних наук, учениця 9-го класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 265 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу Дніпровського району;
 • Рогоза Маргарита, вихованка Школи лідерства та фасилітаційних практик, учениця 11-го класу Бучанської НВК С-ЗОШ №4;
 • Санжаровська Софія, вихованка відділення технічних наук, учениця 11-го класу  Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка, які  вразили членів журі  своїм інтелектом та важливими проєктами, своїми різнобічними талантами, енергією та неповторністю.

  А до журі входили:
 • Любов НАЙДЕНОВА – Голова журі, заступниця директора з наукової роботи Інституту соціальної та політичної психології Національної Академії Педагогічних Наук України, докторка психологічних наук, членкиня-кореспондентка Національної Академії Педагогічних Наук України;
 • Олександра МЕЛЬНИК – координаторка проєктів з молодіжного жіночого лідерства Українського жіночого фонду;
 • Ольга РУДНЄВА – директорка Фонду Олени Пінчук;
 • Ніна ПОТАРСЬКА – національна координаторка Міжнародної жіночої ліги за мир і свободу, директорка ГО «Центр соціальних і трудових досліджень», яка підготувала питання на конкурс «Питання від журі»;
 • Лілія ЛЮБОМУДРОВА – керівниця напрямку підлітків та молоді «Юнісеф»;
 • Оксана ПОЛОНЕЦЬ – відома українська дизайнерка.


Підсумовувати результати голосування журі допомагала вчена секретарка Інга АПОСТОЛАКА.

Неупередженість та прозорість голосування забезпечувала старша партнерка адвокатського об’єднання «Астілекс» Аліна СТОВБА.

У своєму фінальному виступі голова журі пані Найдьонова відмітила, що журі було дуже важко обирати переможниць, всі дівчата чудові та неповторні, а номінацій було замало, так, наприклад,  Марія Букрєєва, яка першою розпочинала фінальні змагання, перемогла б у номінації «Першовідкривач»,  Марія Кульбаєва у номінації «Всесвіт емоцій», Софія Санжаровська - «Наукова династія», Маргарита Рогоза - «Руйнівник кордонів», Аліна Вороніна - «За щирість», Анастасія Кириченко - «Королева краси». Також пані Найдьонова висловила задоволення, що кожна учасниця конкурсу отримала менторку, що дозволить старшому поколінню підтримати дівчат й передати їм свій досвід.

З вітальними словами до фіналісток конкурсу звертались директорка Київської МАН учнівської молоді, кандидатка хімічних наук, заслужена працівниця сфери послуг України Ірини Поліщук та засновниця проєкту Освітні Амбасадорки, скорочено ОсА, практична психологиня, керівниця Школи лідерства та фасилітаційних практик Інеса Пустовалова.

Амбасадорок привітала заступниця міністра внутрішніх справ України, Голова Української асоціації представниць правоохоронних органів Катерина ПАВЛІЧЕНКО.

Надійшли  відеопривітання від співачки, композиторки та телеведучої Тіани РОЗ, від хореографічного колективу «The Tappers» під керівництвом Русаліни Мірчу та від фіналістки конкурсу «Освітні амбасадорки 2020» Ірини БИХОВЧЕНКО.

Успішне проведення конкурсу було б неможливим без партнерів, яким Київська Мала академія наук висловлює велику подяку:

1.Простору вільних розмов «DIALOG HUB» фонду ОЛЕНИ ПІНЧУК - генеральному партнеру заходу.

2.Декоративній компанії «ЛОРА ШЕН» лайф-дизайн в особі ЛОРИ ШЕН.

3.Команді компанії «GUGA ENTARTAINMENT GROUP» в особі ГУЛІ ГАСІТАШВІЛІ.

4.Компанії «KOLLERAHA» в особі КАТЕРИНИ КОЛЛЄР.

5.Команді компанії «BEST PEOPLE CLUB» в особі ОЛЬГИ ТА ВОЛОДИМИРА АНУФРІЄВИХ.

6.Квітковій компанії КВІТАНКА.

7.Генеральній б’юти партнерці конкурсу, візажині – СВІТЛАНІ МЄДВЄДЄВІЙ та її школі макіяжу та зачіски «SVETLANA MEDVEDEVA BEAUTY SCHOOL».

8.Компанії Farmasi – в особі регіональної директорки ТАМІЛИ ДЯЧКІВСЬКОЇ.

9.Ювелірному дому ZARINA.

10.Дизайн-студії ОКСАНИ ПОЛОНЕЦЬ.

11.Онлайн виданню УКРАЇНКИ.

Всі дівчата отримали Відзнаки Освітніх Амбасадорок,  подарунки від Київської МАН та від партнера конкурсу компанії Farmasi, в особі Таміли Дячківської; квіти від квіткової компанії КВІТАНКА.

Фінал конкурсу завершився, це був прекрасний день, за який треба подякувати всім, хто брав участь в його підготовці та проведенні. А для дівчат-учасниць розпочався новий етап життя в якості Освітніх Амбасадорок Київської МАН. Побажаємо їм успіхів!

Фотогалерея

 

Версія для друку Опубліковано: 09 Грудня 2021
Помилка...
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий E-mail.
Запит підтверджено!
Увійдіть, використовуючи новий пароль.
Реєстрацію підтверджено!
Увійдіть, використовуючи свій E-mail і пароль.