Нові вектори розвитку Київської МАН

Нові вектори розвитку Київської МАН Є в історії нашої академії знакові дати ‒ вони фіксують події, з яких розпочинався якийсь новий вектор нашого розвитку. 12 квітня 2023 року стане саме такою датою ‒ адже сьогодні відбулась одна з тих подій, про які треба писати "Вперше в історії Київської МАН..."

Сьогодні в ході зустрічі з нашим давнім партнером Національною бібліотекою імені Ярослава Мудрого, яку представляли директор бібліотеки Олег Сербін та його заступниця Наталія Цукренко, був підписаний Меморандум про співпрацю! Київська  МАН має позитивний досвід взаємодії з однією з найстарших бібліотек України ‒ а бібліотеці імені Ярослава Мудрого понад 150 років!!! Й усі наші спільні традиції співпраці будуть збережені й розширені!

І ще одна сьогоднішня подія увійде в історію Київської МАН: вперше в історії академії ми передали бібліотеці нашу збірку! Ця збірка ‒ перше в історії Київської МАН офіційне видання, яке має номер ISBN.  Адже, як ми писали раніше, нещодавно ми видали збірку методичних напрацювань наших педагогів «Освіта без світла. Як зберегти розвиток юнацької науки»! Як народилася ідея цього видання та що стало його змістом? Про це розповіли керівник секції «Науково-технічна творчість та винахідництво», доцент кафедри лазерної техніки та фізико-технічних технологій Навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона КПІ імені Ігоря Сікорського, кандидат технічних наук Михайло Блощицин та керівниця відділення технічних наук Київської МАН Станіслава Ігнатова ‒  одні з авторів статей, що увійшли до збірки,

І на завершення ‒ трохи інсайду)): прямо під час зустрічі у бібліотеці, де нас гостинно зустріли і де панувала атмосфера спілкування однодумців, з'явилися дуже цікаві ідеї щодо спільних проєктів, які є вкрай актуальними для юних київських дослідників та їх наукових та педагогічних керівників!

Отже, чекайте ‒ далі буде!.

 

Версія для друку Опубліковано: 12 Квітня 2023