КМАН Київська Мала академія наук

 

ПІДСУМКОВА СЕСІЯ
Київської МАН 2022 - 2023

За всі роки існування, Київська МАН встановила високі стандарти в галузі досліджень, сприяючи розвитку критичного мислення, творчості та інновацій, формуючи наукову спільноту молодих дослідників та поширюючи знання на користь суспільства.

Київська МАН для науки  є колискою кадрів, адже наші вихованці майбутнє не тільки української, а й ми впевнені, світової науки. 

Цього року ми мали особливу ціль ‒ не тільки підтримати високу планку минулих років, а й показати світові, що в цей нелегкий час, ми залишаємось сильними та незламними.  Вихованці Київської МАН – ви надзвичайні! Тому, підсумовуючи 2022/2023 навчальний рік, ми хочемо відзначити кожного вихованця, кожного наукового та педагогічного керівника за невіднятний вклад у розвиток української науки.  Й пам’ятайте, що Київська МАН – це місце, де вам завжди раді, куди ви будь-коли можете прийти за порадою, за натхненням, за теплими обіймами.

 

Успіхами вихованців Київської МАН пишається Київ! Їх досягнення ‒ це досягнення, за якими спільна сумлінна робота. І Київська МАН вдячна освітянській спільноті Києва за співпрацю та підтримку!

Українські діти ‒ найкращі! Україна має майбутнє!

Подія року у житті Київської МАН відбулась! За підтримки Київського університету культури, де наука сплетена з культурою,  де втілюються геніальні ідеї творчих науковців, проведена підсумкова сесія Київської МАН й урочисто вручені нагороди переможцям і учасникам Всеукраїнського конкурсу-захисту, а також переможцям міжнародних конкурсів науково-технічної творчості молоді!

 

Фото тут

 

 


 

Воєнний рік не завадив міжнародним перемогам
і високим досягненням вихованців Київської МАН

 

Протягом 2022-2023 навчального року вихованці Київської МАН, долаючи виклики воєнного часу – повітряні тривоги, блекаути, частково дистанційне навчання, здобули понад 150 перемог на всеукраїнських конкурсах науково-технічної творчості молоді.

На міжнародних конкурсах науково-технічної творчості молоді у 2022-2023 н. р. році було здобуто 36 перемог у таких країнах як Польща, Швейцарія, Туніс, Канада, Тайвань, Хорватія та ін.

У міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту, організатором якого є Київська МАН, у 2023 році взяли участь 919 учнів столичних шкіл, переможцями фіналу Всеукраїнського конкурсу-захисту стали 46 наших юних дослідників.

Випускник Київської МАН Ігор Клименко 2022 року став кращим студентом-винахідником світу та отримав премію у розмірі 100 000 доларів, яку використав для вдосконалення свого винаходу –  дрона-міношукача.

Лауреатами стипендії Президента України стали 20 вихованців закладу, понад 50 – лауреатами стипендії Київської міської ради, лауреатами премії Київського міського голови за особливі досягнення у розбудові столиці України – міста-героя Києва стали  4 юних науковці Київської МАН.  

Юні винахідники закладу отримали 5 патентів на винахід; у наукових фахових журналах опубліковано близько 50 статей МАНівців столиці.

Організовано співпрацю Київської МАН та Освітнього центру Верховної Ради України; в рамках співпраці вихованці академії взяли участь у зустрічах із Головою Верховної Ради України Русланом Стефанчуком.

Вперше в історії Київської МАН організована та проведена Міжнародну практичну конференцію «ЮНЕСКО у дзеркалі досліджень молоді: сфера культури», участь у якій взяли юні науковці з 5 країн. До партнерської підтримки заходу було залучено очільницю Бюро ЮНЕСКО в Києві К’яру Децці Бардескі, представників органів державної влади, а також відомих діячів галузей освіти, науки та культури України.

Організовані та проведені всеукраїнські конкурси, зокрема КрутеЗНО (конкурс нового аудіожанру – літкастів), Всеукраїнський конкурс юнацьких науково-технологічних проєктів – хакатон “Розумне та безпечне місто”, участь у якому взяли понад 30 команд із різних регіонів.

Традиційно діяльність Київської МАН широко висвітлюється у ЗМІ.

 


 

Почесну відзнаку «Золота Сова» отримали:

 • Афілійовані члени Київської МАН:
  1. Наукове товариство учнів Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» Солом’янського району міста Києва;
  2. Наукове товариство учнів ліцею «Наукова зміна» Дарницького району міста Києва;
  3. Наукове товариство учнів ліцею № 142 Солом’янського району міста Києва.

 

 • Районні управління освіти:
  1. Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації;
  2. Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації;
  3. Управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.