КМАН Київська Мала академія наук

 

КОНКУРС "ОСВІТНІ АМБАСАДОРКИ"

 

 

Конкурс «Освітні амбасадорки Київської МАН» вперше було започатковано керівницею Школи лідерства та фасилітаційних практик Київської МАН Інессою Пустоваловою у лютому 2019 року в рамках святкування Міжнародного дня жінок та дівчат в науці, який відзначається згідно з резолюцією 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН. Перша назва конкурсу: «Розумниця-красуня Київської МАН». 

Конкурс націлений на формування у молоді ставлення до краси як сукупності духовних, інтелектуальних і творчих здібностей, забезпечення гендерної рівності задля досягнення повного і рівного доступу жінок і дівчат до науки, стимулювання творчого самовдосконалення, сприяння формуванню в учнівської молоді гуманістичного світогляду, виховання естетичного смаку, пропагування морально-естетичних цінностей. Адже, за даними Інституту статистики ЮНЕСКО, лише 28% науковців у світі – жінки. Водночас, Україна за цим показником посідає 12 місце серед європейських країн – 45% жінок в науці.

Конкурс, який вже три роки поспіль проводиться серед вихованок різних наукових відділень Київської МАН, надає можливість амбітним, розумним, креативним та цілеспрямованим дівчатам  розкрити свій особистий потенціал як в науці, та і у суспільному житті.

Сьогодні це вже не просто конкурс, який Київська Мала академія наук учнівської молоді щороку проводить серед вихованок своїх наукових відділень, а платформа, з якої Освітні Амбасадорки КМАН – непересічні та яскраві дівчата, що займаються науково-дослідницькою діяльністю й займають активну життєву та громадську позицію, – мають змогу звернутись до своїх однолітків, нести в суспільство ідею про престиж освіти, знань та професійних компетенцій, доводити всім, що займатися наукою та освітніми проєктами – цікаво і круто!

 

 

Діяльність Освітніх Амбасадорок