КМАН Київська Мала академія наук

 

Всеукраїнські конкурси

 


 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС-ЗАХИСТ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ – ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України – наймасштабніше в нашій країні інтелектуальне змагання для молоді. Учасники презентують свої дослідження у 65 секціях 12 наукових відділень.

 


Всеукраїнський конкурс молодіжних науково-технічних проєктів «InventorUA»

«InventorUA» — для тих, хто хоче змінювати світ власними винаходами! Він об’єднує тих, хто прагне розв’язати безпекові проблеми людей, допомогти довкіллю, має проривні ідеї з розвитку технологій.

Головною метою конкурсу  «InventorUA»  є створення умов для презентації молодіжних науково-технічних проєктів, які направлені на розв’язання проблем безпеки людини, забезпечення здорового навколишнього середовища та дозволять досягти нового рівня розвитку технологічного прогресу. 

Докладніше

 


 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР ЮНИХ ХІМІКІВ

Турнір юних хіміків є командно-особистим змаганням школярів у їхній здатності розв’язувати складні хімічні проблемні завдання, подавати рішення в переконливій формі й захищати їх у науковій дискусії (хімічному бої).

Для обговорення в турнірі використовується заздалегідь опублікований список завдань. Це завдання відкритого типу (тобто такі, що не мають кінцевого й однозначного розв’язку), які припускають велику різноманітність підходів. Умови завдань сформульовані максимально стисло і не містять усіх необхідних для розв’язку даних, тому під час розв’язання необхідно самостійно зробити певні припущення, обрати модель для побудови відповіді.

У Турнірі беруть участь команди, що складаються з 3-5 учнів 8-11 класів загальноосвітніх або середньо-спеціальних навчальних закладів.

 


 

НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ КОНКУРС "ЕКО-ТЕХНО УКРАЇНА 2020"

Науково-технічний конкурс «Еко-Техно Україна 2020» – національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF (International Science and Engineering Fair).

До участі в конкурсі запрошуються учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та учні (вихованці) професійно-технічних і позашкільних закладів освіти.

Переможці конкурсу здобувають право представляти власні проєкти на Всесвітньому фіналі міжнародного конкурсу ISEF.

 


 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ "ЕКОСОФТ"


Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій “Екософт” (далі – чемпіонат) – щорічне відкрите індивідуально-командне змагання учнів загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, студентів та аспірантів вищих навчальних закладів, а також молодих професійних розробників складових обчислювальних систем.

 


 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "ЕНЕРГІЯ І СЕРЕДОВИЩЕ"


Всеукраїнський конкурс молодіжних проєктів з енергоефективності “Енергія і середовище” проводиться Національним еколого-натуралістичним центром України спільно з громадською організацією  “Екологічний клуб «Еремурус» за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Національної екологічної ради України та бізнес структур з метою пошуку й підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів.

 


 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

Всеукраїнський турнір юних натуралістів – це командне змагання учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у вмінні вирішувати дослідницькі природничо-наукові проблеми, переконливо представляти свої рішення та відстоювати їх у наукових дискусіях – наукових боях. Ідея   Турніру належить організаторам Міжнародного турніру юних натуралістів (International Young Naturalists Tournament).

Турнір орієнтований на школярів 6-9 класів, для яких вивчення явищ природи доцільно починати, не розділяючи його на окремі області – фізику, хімію і т.д. Природа єдина, і сучасна наука дає нам все більше прикладів взаємопроникнення різних областей знань. Тому і завдання Турніру присвячені проблемам з природничих наук досить умовно можна поділити на фізику, хімію і біологію. Математика, як невід’ємна частина будь-якого наукового дослідження, представлена у Турнірі нарівні з іншими науками.

 


 

ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ КРЕАТИВНОСТІ "DESTINATION IMAGINATION"


Destination Imagination – найбільша у світі освітня програма з креативності, започаткована в США. Програма спрямована на підготовку учнів до професійних викликів ХХІ століття, виховання майбутнього покоління інноваторів та лідерів. Вона охоплює більше 30 країн на 6 континентах, понад 150 тисяч учасників щорічно, 38 тисяч волонтерів з усього світу і 1,5 мільйона випускників. Національний центр «Мала академія наук України» є організатором олімпіади креативності “Destination Imagination” в Україні.

 


 

КОНКУРС "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЮНАЦЬКИЙ ВОДНИЙ ПРИЗ"

В Україні Конкурс проводиться з 2003 року та залучив понад 1500 учасників серед шкільної молоді з усіх регіонів країни. Національний фінал ВЮВП традиційно проводиться у НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», а урочисте нагородження переможців Гран-Прі та 2-ого і 3-го місць проходитиме в Посольстві Швеції в Україні, де Гран-Прі конкурсу – скляну краплю «Медіум» вручить Надзвичайний та Повноважний Посол. Основна ж нагорода переможцю Гран-Прі – поїздка у Швецію для участі у Stockholm Junior Water Prize.

У конкурсі можуть брати участь учні середніх шкіл, ліцеїв, коледжів (окрім вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації) — молодь віком від 15 до 20 років.

 


 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІНТЕРАКТИВНИЙ КОНКУРС "МАН-ЮНІОР ДОСЛІДНИК"

ЗЦе конкурс дослідницьких проєктів для учнів 7–10 класів. Для участі в конкурсі потрібно підготувати тези для майбутньої наукової роботи, де зазначити, як саме цей проєкт змінюватиме світ, а ще зробити презентацію, щоб представити свої ідеї членам журі та іншим учасникам з усієї України. Сам проєкт має належати до однієї з номінацій — історія, астрономія, екологія чи техніка — та розкривати заздалегідь оголошені оргкомітетом теми.

 


 

ВИСТАВКА-КОНКУРС "МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ"

Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України» чудова нагода для учнів – членів МАН презентувати свої науково-технічні розробки і позмагатися за першість в інноваціях. Проводиться щорічно з метою пропагування науково-дослідницької та експериментальної роботи серед учнівської молоді.

У Виставці беруть участь учні 9-11 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, учні (студенти) відповідного віку професійно-технічних навчальних закладів, які активно займаються науково-дослідницькою діяльністю. До участі у Виставці допускаються дослідницькі проєкти, виконані у співавторстві. Число співавторів не має перевищувати двох осіб.

 


 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ ІНТЕРАКТИВНИЙ КОНКУРС "МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ"

Це найбільший конкурс МАН, на якому можна показати свої знання з історії, астрономії, екології та техніки всій країні, а також потренувати логічне та критичне мислення. Номінації конкурсу: «Історик-Юніор», «Астроном-Юніор», «Технік-Юніор», «Еколог-Юніор»

 


 

Міжнародна науково-практична конференція учнів-членів Малої академії наук «Україна очима молодих»

Щорічна Міжнародна науково-практична конференція учнів-членів Малої академії наук «Україна очима молодих».  Організаторами є Національний центр “Мала академія наук України” і КЗ ЛОР “Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді”.

 


 

Всеукраїнський фестиваль науки

Всеукраїнський фестиваль науки ­ – це масштабний загальнодержавний проєкт з популяризації науки в суспільстві, засновником якого у 2007 році стала Національна академія наук України. Одним з найважливіших, пріоритетних завдань НАН України є підготовка висококваліфікованих, творчо мислячих молодих фахівців, здатних забезпечити інноваційну спрямованість і сталий розвиток економіки країни, продовжити кращі традиції вітчизняної прикладної та фундаментальної науки.

 


 

Всеукраїнський фестиваль архітектури "ARCHIKIDZ!"

ARCHIKIDZ! — Всеукраїнський фестиваль архітектури для дітей Національного центру “Малої академії наук України” центру наукової освіти UNESCO. Фестиваль сприяє розвитку креативного мислення та навичок майбутнього у дітей. 

Творча робота кожної групи транслюватиметься на сторінках фестивалю у соціальних мережах задля залучення інших дітей до майстер-класу в онлайн-форматі. Участь у фестивалі безкоштовна.