КМАН Київська Мала академія наук

Зоряна конференція

Зоряна конференція 14 квітня 2017 року в Зоряній залі Київського планетарію відбулася Всеукраїнська науково-практична учнівсько-студентська конференція «Українська наука в інформаційних вимірах: проблеми і перспективи». У ній взяло участь 22 вихованці Київської МАН з відділень технічних наук, наук про Землю, історії, фізики та астрономії, філософії та суспільствознавства, комп’ютерних наук, екології та аграрних наук. Організаторами цього заходу виступили Товариство «Знання» України, Приватний вищий навчальний заклад «Університет сучасних знань», Київський коледж Університету сучасних знань, КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.


У конференції взяли участь більше 300 студентів та учнів шкіл, коледжів, Малих академій наук, викладачів та вчителів Києва, Київської області та інших регіонів України.



З вітальною промовою перед учасниками конференції виступив директор Київської МАН Володимир Васинюк, який окреслив обнадійливі перспективи роботи з обдарованою молоддю на базі такої авторитетної організації, як Товариство «Знання».



Із докладною розповіддю, що супроводжувалася демонстрацією слайдів, перед юними дослідниками виступив відомий учений, провідний науковий співробітник Інституту фізики НАН України, доктор фізико-математичних наук, Василь Шендеровський. Він детально розповів про внесок низки вітчизняних вчених, що збагатили українську і світову науку своїми відкриттями, зокрема, Іван Пулюй, Архип Люлька, Євген Стахів, Володимир Бец, Любомир Романків, Борис Грановський, Сергій Виноградський, Ервін Чаргафф, Борис Раєвський, Олександр Смакула та багато інших.





На пленарному засіданні конференції поряд з відомими науковцями та фахівцями виступили талановиті вихованці Київської МАН:




 



В ході конференції вихованці Київської МАН переглянули в Зоряній залі Київського планетарію повнокупольний фільм «Бурхливий Всесвіт».



Також юні дослідники виступили з доповіддями у рамках роботи 9 секцій, на яких обговорювалися проблемні питання з історії, філософії та суспільствознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, технічних наук, фізики та астрономії, комп’ютерних наук, математики, економіки, наук про Землю, екології та аграрних наук, хімії та біології.



Усі вихованці Київської МАН, які брали участь у конференції, були нагороджені відповідними сертифікатами. Тези їхніх доповідей будуть опубліковані у електронній збірці матеріалів конференції.