КМАН Київська Мала академія наук

Завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділенні екології та аграрних наук!

Завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділенні екології та аграрних наук! Щиро вітаємо призерів - наших вихованців: Секція охорони довкілля та раціонального природокористування − Вєдєнєєва В’ячеслава Дмитровича, учня 11 класу Науково-природничого ліцею №145, який посів ІІ місце з роботою на тему : «Антимікробна дія деяких лікарських рослин, вирощених у різних екологічних умовах».


Секція агрономії – Гончарук Олену Олександрівну, ученицю 11 класу Українського медичного ліцею імені О.О. Богомольця, яка посіла ІІ місце з роботою на тему: «Вивчення стимуляції росту рослин бактеріальними препаратами».Секція екології – Кузьміна Тимура Рафаеловича, учня 11 класу Українського медичного ліцею імені О.О. Богомольця, який посів ІІ місце з роботою на тему: «Екологічний стан водойм мегаполіса за їх фітопланктоном і абіотичними чинниками».Секція селекції та генетики − Гейченко Лесю Тарасівну, ученицю 11 класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер», яка посіла ІІІ місце з роботою на тему: «Дослідження взаємозв’язку поліморфізмі генів, що кодують метаболізм дофаміну та психічних пізнавальних процесів в учнів старших класів».