КМАН Київська Мала академія наук

Захопливе заняття з гідрології Києва

Захопливе заняття з гідрології Києва В'ячеслав Миколайович ЛІПІНСЬКИЙ провів чергову мандрівку у парку Партизанської слави. На практичному занятті вихованець секції гідрології та океанології Юрій ІВАНОВ розповів учням, які тільки почали навчатися у КМАН, як проводити польові дослідження з гідрології. Таким чином учні, за допомогою та спрямуванням свого педагога, який творчо впроваджує останні напрацювання у сфері позашкільної освіти у заняття у секції, закріплюють на практиці теоретичні знання та розпочинають збір відповідної первинної інформації для власних учнівських дослідницьких проєктів.

Захопливі практичні заняття у секції гідрології та океанології відділення наук про Землю є справжнім святом учнівських наукових досліджень. У творчій взаємодії учнів та викладача відбувається опанування нових знань, їх закріплення на практиці. Свідченням цьому є 2-ге місце на ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту учнівських дослідницьких проектів МАН вихованця секції Богдана НОСУЛІ.

Багатолітній досвід практичних робіт В.М. ЛІПІНСЬКИЙ передає молодому поколінню, яке свідомо обирає своє професійне майбутнє!!!

Відео за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=D0DKY1_MraQ&feature=share&fbclid=IwAR2y_CRUMDDysqhG9KylJ_ZXDbI0dcRmQVloNbWkzLiFyCW_5T5K-lEEcTo