КМАН Київська Мала академія наук

Захоплива лекція про сучасний стан водойм України

Захоплива лекція про сучасний стан водойм України У рамках співпраці між відділенням наук про Землю КПНЗ "КМАН учнівської молоді" та географічним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка було започатковано цикл лекцій провідних вітчизняних фахівців у різних географічних науках з метою формування в учнівської молоді сучасних географічних знань, свідомого вибору майбутньої професії, закріплення наскрізних компетенцій Нової української школи.

Відкрита онлайн-лекція «Маловоддя на річках України: причини і сучасний стан», яку провів доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри гідрології та гідроекології географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Василь Васильович ГРЕБІНЬ, викликала зацікавленість не лише учнів-членів МАН, а й вчителів, студентів, викладачів ВНЗ, представників громадських організацій та басейнових управлінь водних ресурсів. Географія глядачів була від Львівської до Луганської області.

Актуальне питання обміління річок і озер викликало велику цікавість усіх, хто завітав на відкриту лекцію. Відповідаючи на численні питання Василь Васильович розкрив значення вивчення водних ресурсів не лише для курсу географії середньої загальноосвітньої школи, а й для відповідних практичних дій в умовах маловоддя в Україні. Було акцентовано увагу на можливість допитливої учнівської молоді, у рамках занять у секціях гідрології та океанології відділення наук про Землю КПНЗ "КМАН учнівської молоді", долучитись до вивчення цієї цікавої актуальної теми.

Слідкуйте за нашими анонсами у групі ГеоМАН у мережі Фейсбук та на офіційному сайті КПНЗ "КМАН учнівської молоді" щодо нових цікавих заходів у царині наук про Землю!!! Долучайтеся до спільноти допитливих школярів, які досліджують світ на заняттях секцій відділення!!!