КМАН Київська Мала академія наук

Юні правознавці у Любліні

Юні правознавці у Любліні 30-31 жовтня у місті Люблін, Республіка Польща відбулась міжнародна науково-практична конференція «Юридична наука, законодавство і правозастосовна практика: закономірності ті тенденції розвитку». Організаторами заходу виступили Університет Марії Кюрі-Склодовської, Харківський національний університет імені Н.В. Каразіна та Центр українсько-європейського наукового співробітництва.

Вихованці відділення Дарія ВОЙТЮК – фіналістка ІІІ Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та Роман ДМИТРИШИН – переможець ІІ етапу Конкурсу з гідністю презентували свої інтелектуальні доробки та подали тези до Збірника конференції.

У роботі конференції взяли участь велика кількість вчених, аспірантів та студентів провідних вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері юриспруденції, адже порушена проблематика є надзвичайно вагомою.

Як для Дарії так і для Романа такі площадки є ще однією можливістю відчути себе у колі однодумців та долучитись до глибин Великої науки. І нам вельми приємно, що серед таких масштабних пошуків та масивів знань є молода наукова еліта нашої держави.