КМАН Київська Мала академія наук

Юні історики побували на кінолекторії в Російському центрі науки та культури

Юні історики побували на кінолекторії в Російському центрі науки та культури 27 вересня в рамках спільного проекту «Герой нашого часу» Представництвом Росспівробітництва в Україні та Київською Малою академією наук учнівської молоді було проведено сеанс кінолекторію «Петля Нестерова», присвяченого 100-річчю від моменту першого виконання фігур вищого пілотажу. Захід було організовано для колективу педагогів та слухачів секцій історії України, всесвітньої історії, археології, етнології та історичного краєзнавства відділення історії.


Під час сеансу, який провів референт Російського центру науки та культури у Києві, кандидат історичних наук Євген Леонардович Гороховський, учні переглянули родинні та особисті фотографії Нестерова, документальні фільми та уривки художніх стрічок про становлення авіації та відомих льотчиків початку ХХ століття.

Після перегляду фільмів юних істориків запросили відвідати бібліотеку Російського центру науки та культури. Співробітники закладу детально ознайомили їх з книжковим фондом і гостинно запросили   працювати у читальній залі з літературою,  необхідною для написання науково-дослідницьких робіт.