КМАН Київська Мала академія наук

XIІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Молоді науковці – географічній науці 2017»

XIІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Молоді науковці – географічній науці 2017» На географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка 16 листопада відбулась XIІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Молоді науковці – географічній науці 2017». І знову, на запрошення оргкомітету, в роботі конференції взяли участь учні відділення наук про Землю Київської Малої академії наук.


Захід урочисто відкрився словами привітань від декана факультету, професора, доктора географічних наук Олійника Ярослава Богдановича та заступника декана факультету, професора, доктора географічних наук Запотоцького Сергія Петровича.

Київську Малу академію наук на конференції представили  вихованці педагогів відділення наук про Землю Курлової З.О. та Савчука І.Г. ( секція кліматології та метеорології і географії та ландшафтознавства відповідно): Василів Оля, учениця 11 класу, доповідь якої була англійською мовою  і стосувалась проблем впливу сезонних коливань мікрокліматичних показників на технічний стан Ближніх печер Києво-Печерської лаври;Лозінська Катерина, учениця 9 класу, яка доповіла про забруднення атмосферного повітря в Києва пилом;Старкова Анастасія,  учениця 11 класу, яка доповіла про значення ТОВ «ДТЕК Павлоградвугілля» для енергетичної галузі України. 

Присутнім на конференції викладачам географічного факультету, студентам і аспірантам було дуже цікаво ознайомитися з тим, чим живе нинішня шкільна наукова молодь. МАНівці упевнено відповідали на всі їхні запитання під час дискусії.Тези доповідей учнів Київської МАН увійшли до збірника наукових праць конференції, примірники якого отримали дівчата.По закінченні конференції учасникам було вручено сертифікати.