КМАН Київська Мала академія наук

Виїзний семінар відділення наук про Землю в ліцеї "Еконад"

Виїзний семінар відділення наук про Землю в ліцеї "Еконад" 10 листопада 2020 року  відділення наук про Землю провело виїзний семінар на базі ліцею "Еконад". Учні та їх педагоги прослухали виступ завідувача відділення наук про Землю, керівника секції географія та ландшафтознавства І.Г. Савчука про особливості оформлення учнівських дослідницьких робіт відповідно до нових вимог.

Керівники секцій відділення наук про Землю І.Г. Савчук, Т.В. Слободянюк, В.О. Руда провели консультації учнів, які готують роботи по секціям відділення наук про Землю.

Учні задавали багато запитань, жваво обговорювали свої перші напрацювання з керівниками секцій, які надавали їм поради щодо покращення рівня робіт.

Дякуємо адміністрації ліцею "Еконад" за можливість живого спілкування та за дотримання санітарно-епідемологічних вимог проведення масових заходів!

Запрошуємо всіх учнів, які проводять дослідницькі роботи у Київській МАН, долучатися до он-лайн занять у Zoom, які проводять у секціях КПНЗ "КМАН учнівської молоді"!!! Звертайтесь до керівників секцій за телефонами та е-мейлами, що вказані у розкладі.