КМАН Київська Мала академія наук

Виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»

Виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті» 22 жовтня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулося урочисте відкриття V Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті».


Організатори  виставки − Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий Світ».

На заході було представлено роботу  796 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних та муніципальних органів управління освітою, видавництв, підприємницьких структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з 27 регіонів України, а також учасників з Китайської Народної Республіки, Росії, США та Франції.

Метою освітнього форуму стало ознайомлення присутніх з інноваційними  розробками, досвідом упровадження інновацій у діяльність  навчальних закладів та освітніх установ, як необхідної складової підготовки фахівців для сучасного ринку праці, презентація інноваційних  ідеї та  проектів, педагогічних технологій, новітніх методик, реалізація професійного спілкування освітян з різних регіонів країни,  обмін власним досвідом впровадження інноваційних проектів, обговорення  проблем сучасного навчального процесу та налагодження зв’язків з однодумцями з інших регіонів.

З цією метою насичена програма виставки-презентації передбачала  широкий спектр  цікавих заходів, серед яких: тематичні семінари, науково-практичні конференції, презентації інноваційних  проектів, круглі  столи.

Серед освітніх закладів Києва свої найкращі розробки в галузі інноваційно-інформаційних технологій  представляв і Комунальний позашкільний навчальний заклад «Київська Мала академія наук учнівської молоді».

Фахівці інноваційно-інформаційного відділу презентували свої досягнення та  здобутки в інноваційній сфері. Особливу увагу відвідувачів привернуло представлення нового  навчально-методичного комплексу «ГІС крокує до школи», до якого увійшов навчально-методичний посібник з електронною підтримкою занять «Основи створення електронних карт на базі програмного забезпечення ArkGIS10.1» та однойменна навчальна програма. Розроблений комплекс знадобиться   педагогам, учням, батькам та всім, хто має на меті опанувати основи створення електронних карт та наблизитись до сучасного інноваційного простору.

Наприкінці першого дня форуму однією з основних подій стала  урочиста церемонія нагородження  переможців конкурсу «Інноватика в сучасній освіті» за різними номінаціями.

У номінації  «За активне упровадження педагогічних інновацій в практичну діяльність закладів освіти України» почесний  диплом лауреата ІІ ступеня за конкурсну роботу «ГІС крокує до школи» отримала Київська Мала академія наук учнівської молоді.