КМАН Київська Мала академія наук

Вихованки Київської МАН у фіналі конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз»

Вихованки Київської МАН у фіналі конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз» 16-19 квітня відбувався фінал конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз». В Україні цей конкурс проводиться з 2004 року як національний етап міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize» («Стокгольмський юнацький водний приз»). З 98-ти поданих на конкурс учнівських проектів зі всієї України відібрали у фінал 31 роботу. Радіємо, що чотири вихованки Київської МАН потрапили у фінал завдяки своїм науковим дослідженням. Це Євгенія Олещенко і Валерія Яворовська, учениці 10 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» м. Києва, відділення технічних наук; Анна Гусак, учениця 11 класу спеціалізованої школи № 254, відділення хімії та біології; Катерина Коновець, учениця 11 класу Слов'янської гімназії, відділення екології та аграрних наук.


На розгляд суворого журі дівчата з Київської Малої академії наук представили проекти:«Сонячна батарея з індукційним генератором струму на воді» (Олещенко Є.), «Зменшення вмісту нафтопродуктів у водоймах шляхом використання рідкого азоту»(Яворовська В.), «Адсорбційне видалення сполук арсену різного генезису з водного середовища»(Гусак А.), «Гідроекологічні аспекти переробки відходів Бортницької станції аерації міста Києва» (Коновець К.)

 


Фіналісти отримали дипломи та грамоти від партнерів конкурсу, цінні подарунки від спонсорів, можливість публікації своїх робіт у науково-практичному журналі «Вода і водоочисні технології», запрошення на участь у міжнародній науково-практичній конференції WATER workshop KYIV-2019.