КМАН Київська Мала академія наук

Вихованці Київської МАН вибороли призові місця на конкурсі "ЕНЕРГІЯ І СЕРЕДОВИЩЕ"

Вихованці Київської МАН вибороли призові місця на конкурсі "ЕНЕРГІЯ І СЕРЕДОВИЩЕ" Єлизавета Лазарова та Мойсеєнко Леонтій стали призерами престижного національного конкурсу "ЕНЕРГІЯ І СЕРЕДОВИЩЕ", який проходив під гаслом під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету!». Організаторами цьогорічного конкурсу виступили Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України спільно із громадською організацією «Екологічний клуб «Еремурус-Україна»».

Конкурс "ЕНЕРГІЯ І СЕРЕДОВИЩЕ" проводиться з 2005 року з метою пошуку обдарованої учнівської і студентської молоді, яку хвилюють питання екології. Основним  завданням є залучення їх до розробки та реалізації реальних проектів з енергоефективності та раціонального використання природних ресурсів.

У 2019-2020 н.р. на конкурс було надіслано 209 проектів за 5 номінаціями: 147 учнівських та студентських і 62 – педагогічних. Вихованці Київської МАН традиційно приймають участь у цьому заході, виборюючи участь у фіналі та призові місця.

Цього року Єлизавета Лазарова, учениця 10 класу Політехнічного ліцею КПІ, отримала ІІ місце за проект «Підвищення ефективності геліоустановки з концентратором сонячної енергії», який вона розробляла під керівництвом Козленка Олега Володимировича, завідувача УНЛКТ ФМФ КПІ ім. Ігоря Сікорського, керівника секції Київської МАН, а також Суворової Тетяни Анатоліївни. Леонтій Мойсеєнко отримав ІІІ місце за свою роботу «Проект – Ukraine Speed (USPEED) – дистанційно-керований літальний апарат багатофункціонального призначення». Леонтій є курсантом ДНЗ "КПК з посиленою військовою та фізичною підготовкою", який працював над своїм проектом під керівництвом Валентина Протопопова, завідуючого інженерною лабораторією, керівника секції Київської МАН.

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм ще більших досягнень!