КМАН Київська Мала академія наук

Вихованці Київської МАН отримали премію Київського міського голови!

Вихованці Київської МАН отримали премію Київського міського голови! І знову Київська МАН пишається своїми вихованцями: 25 червня 2021 року відбулось вручення премії Київського міського голови Єлизаветі Лазаровій за наукові досягнення та Роману Дмитришину за внесок у розвиток молодіжного руху! В цей день мер Києва Віталій Кличко привітав талановиту молодь столиці з Днем Молоді й вручив премії та грамоти найкращим її представникам.
Єлизавета навчається у відділенні технічних наук та є ученицею 11-го класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ», а Роман цікавиться правознавством і навчається у 10-му класі СЗОШ № 297. Хотілось би також зазначити, що Єлизавета Лазарова єдина школярка серед науковців, які стали лауреатом цієї премії у номінації "Наукові досягнення".

Вітаємо Єлизавету та Романа з цим визнанням важливості, необхідності та перспективності їх діяльності, бажаємо натхнення й творчої наснаги! Не зупиняйтесь на досягнутому – вас чекають нові досягнення та нові нагороди!

Наші вихованці не тільки лідери інтелектуального розвитку, але й здатні повести за собою у розв’язанні суспільних питань. МАНівці – ми сила!

 

Окремі вітання батькам, науковим керівникам та педагогам!
Успіхи ваших дітей зрощені вашою любов’ю, підтримкою та вірою в них!