КМАН Київська Мала академія наук

Вихованці Київської МАН на Міжнародному чемпіонаті комп'ютерних талантів «Золотий Байт»

Вихованці Київської МАН на Міжнародному чемпіонаті комп'ютерних талантів «Золотий Байт» Проект Юлії Шевченко, учениці 10 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ», вихованки відділення технічних наук Київської МАН, пройшов до інтернаціонального фіналу Міжнародного чемпіонату комп'ютерних талантів «Золотий Байт», який тривав 19-20 травня. У ньому брали участь проекти з України, Молдови, Білорусі, Румунії, Азербайджану та Грузії. Лише у номінації Start-Up Challenge, де виступала Юлія, було представлено майже 40 програмних проектів. Тематика кожної програми мала відповідати темі Чемпіонату «Золотий Байт-2018» – «Create the new world». Юля успішно захистилась та отримала схвальні відгуки журі. До цього Юлія Шевченко, а також Денис Твердохлєбов та Олександр Данилевич, вихованці відділення технічних наук Київської МАН, учні 10 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ», пройшли конкурсний відбір до участі у регіональному фіналі, який відбувся 27 квітня у Київському відділенні академії ШАГ. Юлія представляла свій проект «AirHub» у категорії Start-Up Challenge, а проект Дениса і Олександра «EcoChip» був представлений у категорії Junior Competition. Наші учасники вибороли на цьому етапі треті призові місця.


Міжнародний чемпіонат комп'ютерних талантів «Золотий Байт» заснований Комп'ютерною Академією ШАГ  2008-го року. Конкурс орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити та реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій, дизайну та комунікацій. Чемпіонат має на меті стимулювати молодих фахівців впроваджувати інновації та розвивати бізнес-ідеї; надавати реальну підтримку творчій молоді; звернути увагу нового покоління на соціальні проблеми і дати можливість вплинути на їх вирішення; зміцнити престиж інтелектуальної діяльності в суспільстві; розвивати популярність ІТ-технологій серед людей; заохотити молодих фахівців, які готові розвиватись та створювати нові цікаві проекти.



У Юлі фантастичні плани на наступний рік. А ми вітаємо її з черговим успіхом у нетиповому для дівчини захопленні світом комп’ютерних технологій  та бажаємо подальших досягнень в майбутньому!