КМАН Київська Мала академія наук

Вітаємо з першими успіхами!

Вітаємо з першими успіхами! 28 травня, на базі гімназії № 167 м. Києва, методистом відділу впровадження інформаційних на інноваційних технологій Київської МАН Світланою Миколаївною Бревус було проведено підсумкове семінарське заняття з курсу «Створення електронних карт на базі програмного забезпечення ArcGIS10.1».


Учні восьмих класів представили на розсуд  методистів районних науково-методичних центрів міста Києва, вчителів географії загальноосвітніх навчальних закладів та батьків, що були присутні на заході, свої індивідуальні науково-дослідні завдання. Захист ІНДЗ відбувався у форматі презентації, яка складалася з теоретичної (описової) та практичної  частини – картографічного твору. Карти гімназисти створювали самостійно, використовуючи статистичні та картографічні дані, а також Інтернет-ресурси. Після завершення семінару  відбулося обговорення перспективи подальшого розвитку тематики учнівських наукових досліджень.За успішне засвоєння навчального курсу гімназисти були нагороджені сертифікатами від КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді».

Також присутні обговорили питання участі київських школярів  у новому проекті КМАНУМ «Розумна карта міста Києва», метою якого є залучення дітей до власного наукового дослідження та електронного формату картографування столиці.Для отримання детальнішої інформації про можливість проведення семінарських занять на тему «Створення електронних карт на базі програмного забезпечення ArcGis10.1» у вашому навчальному закладі та участі у проекті «Розумна карта міста Києва» звертайтеся до методиста відділу впровадження інформаційних та інноваційних технологій Київської МАН Світлани Миколаївни Бревус (тел. 093 9422553; е-скринька: brevus.lana@gmail.com)