КМАН Київська Мала академія наук

Вітаємо вихованців відділення технічних наук з успішними результатами!

Вітаємо вихованців відділення технічних наук з успішними результатами! Пролунав віртуальний останній дзвоник й у відділенні технічних наук Київської МАН! Спільнота юних винахідників, дослідників, батьків, педагогів та науковців робили підсумки, ділились враженнями, бажали успіхів на майбутнє. Привітальне слово почули від почесної гості - проректорки з навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського, кандидатки технічних наук, доцентки Наталії Валеріївни Семинської. Історію успіху та деякі поради - від випускника відділення 2019 року, студента ІІ курсу Фізико-технічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського, неодноразового міжнародного переможця науково-технічних конкурсів Назара Поночевного. Подивиться самі, хто ще завітав на наш захід!

Вітаємо всіх учнів нашого відділення, особливо випускників, з успішними результатами у навчанні та творчій роботі, з науковими досягненнями та перемогами! Деякі з вас цього року стануть студентами, і ми раді, що для вас відкрити двері найкращих університетів України та світу, у тому числі  й завдяки зусиллям колективу відділення технічних наук Київської МАН.

Бажаємо всім успіхів, творчих здобутків, наснаги, нових оригінальних ідей! Зробіть правильний вибір для втілення мрій та сподівань, які ви покладаєте на майбутнє! Двері відділення Технічних наук завжди відкриті для своїх випускників! Ми поряд! Підтримаємо вас порадою та допомогою, технічно й психологічно в будь-якій ситуації вашого життя! Крім того, всім бажаємо міцного здоров’я, гарного літнього відпочинку, щоб наступний навчальний рік почати сповненими сил і бажання пізнавати нові грані науки!

Всіх, хто прагне знань в технічних галузях та зацікавлений у спільноті однодумців, запрошуємо й далі бути з нами! Залучатимемо вас до наукових заходів, екскурсій, круглих столів, дослідницьких робіт, бо головна мета відділення технічних наук – підтримка та розвиток творчих, обдарованих i талановитих підлітків, задля поглиблення знань, здібностей та компетенцій в умовах нової інноваційної реальності!