КМАН Київська Мала академія наук

Вітаємо наших фіналістів!!!

Вітаємо наших фіналістів!!! Ось і закінчився цей довгий марафон підготовки і проведення відкладеного через карантин ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських робіт.  Він був дуже напруженим ще й через те, що були внесені суттєві зміни у правила проведення цього етапу – підготовка нових матеріалів (мотиваційний лист, анотація тощо), постерний захист... І все це - в режимі on-line!

Учні відділення наук про Землю достойно пройшли весь шлях. На третій етап було подано три роботи – і всі отримали призові місця!

Богдан Носуля (секція гідрології) з проектом по річці Либідь завоював 2-ге місце, Олександра Шафран (секція географії та ландшафтознавства) з роботою про ринок житла у передмісті  та Владислав Левченко (секція геології, геохімії та мінералології) з роботою по палеогеографічному аналізу утворення верхньоеоценових відкладів - треті місця.

Про свої враження від участі у ІІІ етапі ділиться Богдан Носуля, спілкуючись по Zoom зі своїм науковим керівником В'ячеславом Миколайовичем Ліпінським.

Вітаємо наших призерів, бажаємо нових творчих успіхів!!!