КМАН Київська Мала академія наук

Вітаємо найкращих!

Вітаємо найкращих! 31 жовтня у залі засідань вченої ради НТУУ «КПІ» відбулася церемонія вручення пластикових карток на отримання президентської стипендії переможцям ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ та Всеукраїнських предметних олімпіад.


Київську МАН представляли десятеро переможців конкурсу-захисту 2013−2014 навчального року: Рябічева Олена (І курс КНУ імені Тараса Шевченка), Родіонова Віра (І курс НТУУ «КПІ»), Глушко Софія (І курс НТУУ «КПІ»), Гуменюк Дмитро (11 клас, гімназія № 315), Рувін Сергій (І курс КНУ імені Тараса Шевченка), Маркіна Ліза (І курс КНУ імені Тараса Шевченка), Оверченко Жанна (І курс НТУУ «КПІ»), Юришинець Ірада (І курс КНУ імені Тараса Шевченка), Рудь Єлизавета (І курс КНУ імені Тараса Шевченка), Ланчук Каріна (11 клас, гімназія «Академія»).

Усіх присутніх привітав президент Малої академії наук України, академік Станіслав Олексійович Довгий, який побажав стипендіатам «найвищої проби», щоб у майбутньому їхні знання та вміння принесли користь нашій державі і сприяли її процвітанню.

У якості «господаря» стін, в яких гостинно приймали найкращих юних інтелектуалів України, виступив ректор НТУУ «КПІ», академік Михайло Захарович Згуровський. Він відзначив вагомість досягнень, якими переможці конкурсів і олімпіад можуть пишатися, зважаючи на свій юний  вік, та побажав їм не зупинятися на досягнутому.

Ми також приєднуємося до усіх побажань, які лунали в цей день, та сподіваємося, що у майбутньому ще не раз почуємо про наукові злети тих, чий шлях у велику науку починався з перших кроків у Київській МАН!

Щасти вам, дорогі наші вихованці!