КМАН Київська Мала академія наук

Відділення філософії та суспільствознавства вітає фіналісток “Освітні амбасадорки”

Відділення філософії та суспільствознавства вітає фіналісток “Освітні амбасадорки” Відділення філософії та суспільствознавства пишається яскравим фіналом конкурсу «Освітні амбасадорки Київської МАН» – справжнім святом розуму, креативу та чарівності, яке відбулось 26 лютого у  неповторній атмосфері залу «Атріум» Національного музею Тараса Шевченка.

Натхненна творчість, неймовірні вишукані образи та наукові пошуки і просвітницька діяльність. Так! Безперечно! Це поєднання втілилось у тендітних дівчатках!

У фіналі конкурсу за звання найкращої амбасадорки із 13 юних дослідниць змагались вихованки відділення:

- Аджієва Еміне, учениця 10 класу СЗШ №329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе;

- Антоненко Анна, учениця 11 класу СЗШ №13 ім. І. Хитриченка;

- Войтюк Дарія, ліцеїстка 202 взводу Юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ.

Девізом конкурсу став заклик: «Гендерна рівність та лідерство дівчат у науці, освіті, професіях!». Талановиті учасниці конкурсу стали прикладом тих дівчат, які кидають виклик сьогоденню і голосно заявляють, що у нашої української науки є безцінне – це вони, наші найталановитіші діти!

Кожна юна ОсА познайомилась із своєю менторкою, жінкою, що вже досягла успіхів у своїй професії, бізнесі, громадській діяльності.

І надзвичайно приємна звістка – приз глядацьких симпатій за результатами онлайн голосування отримала Войтюк Дарія, вихованка відділення філософії та суспільствознавства.

Дякуємо вам – креативні, ерудовані, комунікативні ОсА! Впевнені, саме ви станете інтелектуальною та суспільною елітою нашої держави. Бажаємо вам подальшого розкриття ваших талантів, безмежного потенціалу, відкриття нових перспектив у творчості та наукових пошуках!

А ще, хочемо висловити велику пошану за виховання і любов вашим батькам, адже за кожною талановитою дитиною стоїть міцна батьківська стіна турботи, любові та підтримки!