КМАН Київська Мала академія наук

Відділення екології та аграрних наук запрошує учнів і вчителів до співпраці

Відділення екології та аграрних наук запрошує учнів і вчителів до співпраці На настановчу сесію, яка відбулася 14 вересня у Київському Палаці дітей та юнацтва, булі запрошені усі небайдужі до проблем екології та й просто любителі природи. Приємно було бачити поряд з нашими постійними ентузіастами справи й нових учнів, які мають можливість приєднатися до навчального процесу та цікавих подій, що відбуваються у відділенні.


         Нагадаємо структуру відділення екології та аграрних наук, яка має такі секції:


Педагоги  розповіли учням, вчителям, батькам про роботу секцій. А це не лише теоретичні, практичні та консультаційні заняття. Це й виставкова та екскурсійна діяльність, участь школярів у семінарах, конференціях, конкурсах… Адже науково-дослідницьку роботу, яку ви готуєте для участі в конкурсі-захисті МАНУ, можна представляти й на інших молодіжних змаганнях. Наприклад, ми можете взяти участь у Конкурсі молодих вчених (США, Голландія), у конкурсі Міжнародний водний приз (Стокгольм, Швеція), Конкурсі молодих учених (Пекін, Китай) і т.д.

Саме про свою участь у конференціях  та міжнародних конкурсах  розповіли випускники відділення екології та аграрних наук Київської МАН Артем Гончаренко, Ліза Цапок, Анастасія Нікітіна.Зараз наші колишні учні є студентами не лише українських, а й закордонних вузів. Як відзначив Артем, саме робота у Малій академії наук дає  можливість поповнити свої знання не тільки  на українських наукових конференціях, а й на міжнародному рівні. Ліза розповіла, що працюючи над темою своєї науково-дослідницької роботи для участі у конкурсі-захисті  МАНУ, вона навчилася самоорганізації, а також отримала змогу у складі української делегації побувати у Китаї. І навіть зараз, під час навчання на  другому курсі Національного медичного університету, швидше освоювати новий матеріал дівчині допомагають отримані на заняттях секції знання. Адже потрібна інформація завжди знайде собі застосування у вашому житті.

А Настя розповіла, що з 8-го класу хотіла вивчати психологію. Але, випадково потрапивши на секцію ботаніки в 9-му класі, так захопилася, що в результаті вступила до НУБІП на факультет садово-паркового господарства та ландшафтної архітектури, де й із задоволенням навчається.Сподіваємось, що вся інформація, яку отримали учні київських шкіл, надихне їх на відвідування занять у секціях відділення екології та аграрних наук Київської МАН.Якщо Ви не змогли бути присутні на нашій настановчій сесії, з питань роботи секцій відділення екології та аграрних наук, участі у проектах, екскурсіях та конкурсах  звертайтеся за довідками:

м.т. 0990775572 – Олена Миколаївна Ісаченко (завідувач відділення).До зустрічі, юні дослідники!