КМАН Київська Мала академія наук

VІ Всеукраїнська екологічна конференція «Актуальні питання сучасної стійкої енергетики»

VІ Всеукраїнська екологічна конференція «Актуальні питання сучасної стійкої енергетики» 2 листопада в м. Києві на базі Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Університету економіки та права «КРОК» відбулася VІ Всеукраїнська екологічна конференція «Актуальні питання сучасної стійкої енергетики». У ній взяли участь учні київських, житомирських, чернігівських, миколаївських шкіл та ліцеїв, а також студенти Національного транспортного університету та Національного технічного університету України «КПІ».


Тематика доповідей стосувалась практики реалізації екологічних проектів у сфері стійкої енергетики  та шляхів збільшення використання відновлюваних джерел енергії, розвиткустійкої енергетики за рахунок використання муніципальних відходів, впливу навколишнього середовища на здоров'я дітей імолоді, сучасних тенденцій розвитку  природоохоронних територій та шляхи збереження біорізномаїття.

Керівниками учнівських робіт виступили працівники Інституту екології людини, Національного біопарку «Голосіївський», НТУУ «КПІ» тощо.Представники Київської МАН взяли участь у роботі секцій як слухачі. Тематика секцій була такою: «Практики реалізації екологічних проектів у сфері стійкої енергетики»,  «Вплив навколишнього середовища на здоров'я дітей та молоді». Доповіді були дуже цікавими і викликали багато запитань.

За результатами роботи організаторами конференції буде видано збірник тез заслуханих доповідей.