КМАН Київська Мала академія наук

Весна – пора підбиття підсумків

Весна – пора підбиття підсумків Другий рік поспіль відділення екології та аграрних наук Київської МАН у рамках співпраці з Навчально-науковим інститутом лісового і садово-паркового господарства (ННІ Л і СПГ) НУБіП України бере участь у різного роду заходах, зокрема у роботах конференцій.


Цього року наші юні науковці уже в більшій кількості, ніж в раніше, взяли участь у роботі 71-ої Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Ліс і зелена економіка України», яка відбувалася 23-24 березня 2017 р. і була присвячена Міжнародному дню лісів, який відзначають 21 березня. Директор Навчально-дослідного інституту Роман Дмитрович Василишин відзначив, що тенденція участі учнів-членів Київської МАН зростає, і це є досить добре, адже юні дослідники можуть навчитися у студентів азів великої науки, того, як правильно себе презентувати, та в результаті отримати неоціненний досвід. Дітей ласкаво запросили на навчання в інститут лісового і садово-паркового господарства. Треба зазначити, що МАНівці на досить високому рівні відстояли честь нашого відділення.

Загалом, на цьогорічній конференції  виступило 122 учасники, які представили свої роботи у межах чотирьох секцій: «Проблеми розвитку лісового господарства та економіка України», «Сучасні технології оброблення деревини», «Садово-паркове господарство і ландшафтна архітектура», «Ботаніка».Нагородження переможців конференції відбулося 21 квітня на вченій раді Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства (ЛіСПГ) НУБіП України. Вітальні слова виголосили директор ЛіСПГ НУБіП України професор П.І. Лакида і директор Науково-дослідного інституту ЛіСПГ професор Р.Д. Василишин.Отже, переможцями 71-ої Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Ліс і зелена економіка України» стали:
Кошуренко Ілля Віталійович, учень 9 класу СЗШ «Міцва-613», з доповіддю на тему «Вивчення еколого-біологічних властивостей представників роду Таволга в умовах культури з метою практичного використання»  отримав грамоту за активну участь у роботі конференції.

Ми дуже вдячні організаторам конференції за блискавичну підготовку та бездоганне проведення заходу та сподіваємося на участь у наступному році.Відділення екології та аграрних наук щиро вітає переможців та бажає їм натхнення на подальшу дослідницьку роботу. Також висловлюємо велику подяку науковим керівникам МАНівців і сподіваємося на подальшу активну співпрацю.