КМАН Київська Мала академія наук

Вересневі зустрічі відділення наук про Землю з методичними об’єднання вчителів з географії

Вересневі зустрічі відділення наук про Землю з методичними об’єднання вчителів з географії Вже традиційними стали зустрічі викладачів наук про Землю з вчителями географії міста на початку навчального року. Розпочались вони зустріччю з членами методоб’єднання вчителів географії Подільського району, яке відбулось на базі ДНВП «Картографія». Перед присутніми виступила завідувач відділення Зінаїда Олександрівна Курлова. Вона запросила присутніх на настановчу сесію Київської МАН, яка відбудеться 18 вересня о 16-00 у приміщенні колонної зали Київської МДА та розповіла про результати спільної роботи відділення наук про Землю та вчителів і учнів шкіл району у минулому навчальному році та окреслила шляхи подальшої співпраці.


У минулому навчальному році відділенню є чим пишатись, адже двоє вихованців секцій  відділення посіли призові місця на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук  України, це: Лозінська Катерина (член секції кліматології таметеорології,керівник Курлова З.О.) і Сапітон Денис, член секції географії та ландшафтознавства (керівники секції: Слободянюк Т.В. та Савчук І.Г.). 

 


Сапітон Денис став студентом Військового інституту  Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

 


Лозінська Катерина продовжує навчання у 11-му класі ПП «Європейський колегіум».

 


Вересневі зустрічі – це завжди початок творчої співпраці педагогічних працівників Київської МАН, методистів районних управлінь освіти  та вчителів географії навчальних закладів міста Києва, що стає запорукою їхнього успіху в роботі з обдарованою учнівською молоддю.

 


Зінаїда Олександрівна розповіла зокрема про співпрацю відділення з науково-дослідними установами міста, закладами вищої освіти, профільними установами; проектну діяльність відділення; роботу чергової, літньої наукової експедиції.

 


З усіма новинами, а саме – орієнтовною тематикою робіт відділення наук про Землю, зразками науково-дослідницьких робіт учнів, текстами минулорічних контрольних робіт, методичними виданнями  можна ознайомитись на сайті Київської Малої академії наук учнівської молоді в мережі Інтернет.