КМАН Київська Мала академія наук

Уявна мандрівка навіяла приємні спогади

Уявна мандрівка навіяла приємні спогади 4 вересня у Національній парламентській бібліотеці України відбулося перше заняття учнів-членів секцій історії України та історичного краєзнавства відділення історії КМАНУМ, присвячене звіту про роботу за літо і формулюванню планів на новий навчальний рік.


Юні МАНівці та їхні батьки  поділилися своїми враженнями від подорожі до країн Європи: Польщі,Чехії, Німеччини та Франції, яка відбулася 12−22 липня 2014 року в рамках програми  «МАНдруємо світом разом», під керівництвом завідувача відділення історії Сивенко С.М. та керівника секції історичного краєзнавства Владимирської Г.О.  

Цікаві розповіді супроводжувалися дивовижним слайд-шоу, жартами і сміхом. Всі учасники подорожі знову із задоволенням «мандрували» вулицями ранкового Львова, «гуляли» загадковою Прагою та Карловими Варами, «знайомилися» з Нюрнбергом А. Дюрера, «захоплювалися» дивовижним  Парижем, світовими шедеврами в музеях Лувра, Д’Орсе, Оранжері, «милувалися» вітражами Реймського собору та «слухали» орган в Регенсбурзі.

Свої неповторні  враження від поїздки юні науковці, а також їхні батьки, залишать  на сторінках книги «Європейські вакації 2», яка буде видана Київською МАН.