КМАН Київська Мала академія наук

Учнівська конференція «ЕКОкрок»

Учнівська конференція «ЕКОкрок» 20 грудня на базі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління відбулася учнівська конференція «ЕКОкрок», ініціаторами якої виступили Київська Мала академія наук учнівської молоді та Державна екологічна академія.


Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління – провідна організація Мінприроди  у сфері освітньої, науково-практичної та методичної роботи з питань охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки, проведення екологічних експертиз та екологічного менеджменту.

В рамках заходу був представлений проект «ЕКОкрок», продемонстровані основні напрямки співпраці та можливості приєднатися до нього. Після цього виступили  представники Академії екології  та КМАНУМ, які долучилися до проекту та займаються певною його частиною, а також  юні науковці, члени КМАНУМ.   

Ця конференція є містком між вчителями, методистами,  учнями шкіл та Київською Малою академією наук, Державною екологічною  академією  післядипломної освіти та управління. Тут діти і вчителі побачили можливості, які з’являються завдяки тісній співпраці.

Учасники конференції виявили бажання брати активну участь у проекті «ЕКОкрок». І найприємніше, що саме учні висловили таку ініціативу.