КМАН Київська Мала академія наук

Учні Київської МАН стали учасниками Startup-алеї у рамках Міжнародного форуму «INNOVATION MARKET»

Учні Київської МАН стали учасниками Startup-алеї у рамках Міжнародного форуму «INNOVATION MARKET» 22-23 листопада 2016 року вихованці відділень технічних та комп’ютерних наук на запрошення організаторів взяли активну участь у Міжнародному форумі «INNOVATION MARKET» (МФІМ), який відбувся у Міжнародному виставковому центрі. Також вони відвідали заходи Міжнародного промислового форуму та Міжнародного Східноєвропейського форуму «Інноваційна економіка та наука», які проводилися паралельно.


Учні Київської МАН опинилися у центрі уваги преси, інвесторів, новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup-проектів, представників підприємств, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторів інвестиційних проектів, експертів в різних галузях економіки, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності, представників авторитетних інвестиційно-фінансових установ України, Польщі та Китаю, владних та наукових структур України. Молоді дослідники розширили свої професійні зв’язки, одержали корисні контакти, ознайомилися з досвідом старших колег, отримали компетентну оцінку власних проектів від професіоналів, почули пропозиції щодо удосконалення та розвитку своїх ідей, відчули потік нових ідей та професійного натхнення.

Особливо приємно, що Влад Котов, СЕО компанії «BSHARKS» − бізнес-акселератора з командою понад 200 міжнародних фахівців рівня МВА, особисто запросив двох наших талановитих  розробників до участі у Startup-алеї, у рамках якої відбувся перший в Україні фізичний краудфандинг − всі кошти,  зібрані від продажу квитків, за результатами відкритого голосування будуть направлені на фінансування трьох startup-проектів. Отже, серед 30 інших винахідників наймолодшими учасниками Startup-алеї стали:


Виставка в рамках Форуму продемонструвала наявний потенціал українського інноваційного ринку та перспективи його розвитку. На ній були представлені також науково-технічні розробки Національної академії наук України, галузевих академій, ВНЗ, НДІ тощо. На окремому стенді Київської Малої академії наук учнівської молоді свої інноваційні проекти за допомогою  макетів та постерів презентували  такі обдаровані молоді дослідники:


Керівництво Київської Малої академії наук висловлює вдячність за запрошення учнів  безкоштовно взяти участь у заході, надання стенду та створення усіх умов для плідної презентації власних інноваційних ідей у рамках Міжнародного Форуму «INNOVATION MARKET» та Startup-алеї:


Бажаємо молодим талановитим винахідникам успіху у подальшій реалізації власних інноваційних ідей та проектів, визнання наукової спільноти та учасників ринку інновацій України та світу!