КМАН Київська Мала академія наук

Участь МАНівців у тренінгах «European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine»

Участь МАНівців у тренінгах «European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine»


Вихованці відділення філософії та суспільствознавства взяли участь у роботі спільного проекту НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA) «European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine», за підтримки Програми ERASMUS+ Європейського Союз відповідно до умов отриманого гранту Jean Monnet Fund.

Впродовж тижня учні навчалися на тренінгах «Гармонізація стандартів як нормативно-регулятивна основа впровадження Європейських моделей бізнесу в Україні» та «Системний підхід до гармонізації стандартів – гарантія успіху Європейських моделей бізнесу в Україні». Програма тренінгів передбачала поглиблення теоретичних знань, аналітичної та практичної частини:

• усвідомлення та розуміння сутності юридичного супроводу та гармонізації стандартів, ролі цих процесів щодо впровадження Європейських бізнес-моделей у власному бізнесі;

• знання причин позитивного впливу гармонізації стандартів на сталий розвиток країн та бізнесу;

• правові, економічні та фінансові аспекти ділової активності;

• розроблення власного стартап проекту на основі підбору правової документації, нормативної регламентації та ефективної бізнес-моделі, гармонізації соціальних та економічних цілей, тощо.

Особливістю завершального дня тренінгової програми були креативні виступи МАНівців, що демонстрували свої авторські розробки, захищали проекти, пропонували до обговорення результати власних досліджень, аналітичні напрацювання та короткі бізнес-плани комерціалізації продуктів в широкому розумінні цього слова.

Впродовж всього періоду навчання головна теза та акцент були зосереджені на визначеній стратегії інтеграції України у світовий простір та покроковій реалізації у правовій, соціальній та економічній системах. А це своєю чергою покладає на державу нові складні обов’язки. Від того, як вона впорається з ними, значною мірою залежить успіх трансформаційного процесу.

Такий захід став неймовірно важливим досвідом  та, безумовно, потрібним  надбанням для молодих дослідників, що у майбутньому сприятиме формуванню чіткої позиції у всіх сферах життя. Всі були раді дискутувати, ділитись враженнями. Завдяки плідній праці організаторів, учасники змогли відчути не тільки наукову атмосферу, а й зануритись у бізнес-процеси та отримати позитивні емоції.

Усі вихованці Київської МАН були нагороджені сертифікатами європейського зразка.