КМАН Київська Мала академія наук

Творча зустріч з молодим поетом

Творча зустріч з молодим поетом 6 липня в оздоровчому таборі «Лідер», у рамках літньої профільної школи Київської МАН, відбулася зустріч юних науковців з Ігорем Астапенком – молодою зіркою сучасної української поезії, переможцем та лауреатом ряду поетичних конкурсів. Головною метою заходу було не тільки знайомство дітей із творчістю поета, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті окремої особистості. І як же тут не сказати про естетичну насолоду від спілкування з автором, коли юні слухачі літньої школи отримали можливість послухати поради щодо власної літературної творчості від молодого, але вже визнаного знавця цієї справи!
Зустріч із поетом відбувалася у вигляді діалогу, прозвучало чимало запитань щодо творчих і людських уподобань автора, його поглядів на сучасну українську літературу, на які наш гість дав змістовні та цікаві відповіді.На прохання дітей пан Ігор процитував декілька творів із двох його останніх книг − «Щільник» та «Лихотомія», які прийшлись до смаку всім слухачам.

Сподіваємось, що зустріч з Ігорем Астапенком залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, а також бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури.