КМАН Київська Мала академія наук

Таємниці ефективної реклами

Таємниці ефективної реклами Шосте заняття курсу «Бізнес мислення. Підприємницький талант» розкривало таємниці ефективної реклами. Чи знали Ви, що у будь-якого  продукту є життєвий цикл? Саме так, як і людина, товари та послуги в бізнесі переживають стадії розвитку: поява, зростання, зрілість, занепад. І  реклама  для різних стадій повинна бути відповідною.

На занятті розглядались питання:

 

 Окрема увага була приділена питанню ефективності реклами у соціальних мережах, тому що вони надають унікальні можливості контакту із споживачами. А в низці тематик уявити собі ефективне проведення рекламної кампанії без використання потенціалу соціальних мереж зовсім неможливо.

Розміщення реклами доступно в будь-якій великій соціальній мережі. Для України основними такими каналами є Facebook та Instagram. Причому обидві платформи надають можливість використовувати відразу кілька різних форматів рекламних оголошень. Їхнє тестування й аналіз ефективності дозволяє рекламодавцеві сформувати найбільш успішну і вигідну стратегію.

Тренери поділились із слухачами особливостями реклами в соціальних мережах з найбільшою кількістю продаж онлайн і розповіли їм про 10 правил ефективної реклами у соціальних мережах.

Хотілось би звернути увагу всіх зацікавлених, що цього тижня будуть проведені додаткові заняття для тих, хто підключається до нашої команди бізнесменів.

Якщо ви ще не з нами, мерщій реєструйтесь https://kman.org.ua/ua/projects/business_shkola/